Přejít na obsah

Seznam STB a TV pro prijem digitalni kabelove televize DVB-C


tomus

Doporučené příspěvky

Jde nějak zaktualizovat softwaire u LCD televizorů,které zaktivují DVB-C CA modul pouze na některé jiné nastavení než na ČR-aby to bylo aktivní i na natavení pro ČR ? Já mám televizor LG a DVB-C mi nejde při nastavení na ČR!Prozkoušel jsem všechna nastavení států včetně"žádný"a bohužel u všech nastavení,kde je aktivní DVB-C CA modul jde špatně EPG program,nebo teletext(oběvuje se"turečtina"),někdy i v názvech stanic,někdy nejde teletext vůbec!-Proto by bylo lepší.kdyby to šlo upravit!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DVB-C mě na tom funguje,ale na jiná nastavení,než ČR,ale to pak jde špatně EPG a teletext!Když je nastavena ČR,tak není aktivní ani odkaz na CA modul!

To je problém spousty televizorů,že sice umí DVB-C,ale ne při nastavení pro ČR,tak to mnohdy nemají napsané v parametrech!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- podle technické specifikace k tomuto monitoru s TV tunerem se všude píše, že má pouze DVB-T tuner, nikde jsem nenašel, že má i DVB-C tuner. A nečetl jsem rozhodně specifikace v češtině (Anglicky, německy, švédsky, finsky, italsky, brazilsky (portugalsky) a španělsky).

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...