Přejít na obsah

prechod z 6Mb > 10Mb = snizeni nabidky


Návštěvník entes

Doporučené příspěvky

Návštěvník entes

Kdyby neslo o penize bylo by to docela legracni.

Navyseni rychlosti z UPC light 6 Mb na UPC 10M 10Mb povazuje UPC za snizeni nabidky na kterou se vztahuje 1mesicni lhuta a poplatek 100 Kc. Ti vydridusi totiz pozaduji za UPC lght 794Kc a za 10M jenom 490Kc. Takze prestoze je 10M o 4Mb rychlejsi je to podle UPC snizeni nabidky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník entes

jo rozumim, uz jsem si precetl i to vlakno "nove rychlosti UPC internetu"

Kazdopadne poslednich par mesicu se na mne UPC obohacovalo pac sem platil vic nez sem musel. Ted kdyz chci lepsi sluzbu za nizsi penize chteji za to poplatek.

 

K tomu zvyseni rychlosti od ledna - ruku na srdce - 10Mb je vic nez dost a platit cokoli navic za jeste vyssi rychlost jsou pro mne vyhozene penize

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Entes: to máš nějaké oficiální vyjádření z klientského centra? Pokud je to pravda, tak by to byla dost velká nehoráznost.

 

Podle tiskové zprávy vydané 15.září mohou stávající zákazníci přejít od 1.ledna 2009 na nové služby UPC 10M a UPC 20M. Výslovně se tam píše na NOVÉ služby, nic se tam nepíše o tom, že přechod na 10M by bylo snížení nabídky nebo přechod na 20M zvýšení nabídky. Jestli tohle chce UPC vůči starým zákazníkům praktikovat, tak by to byl jen další důkaz toho, že jim na nich vůbec nezáleží.

Místo toho, aby se jim omluvili, že jim neumožnili přechod na nové služby hned od 15.září 2008, kdy je začali nabízet a staří zákazníci, tak museli za službu s horšími parametry platit víc než zákazníci noví s lepšími službami (např. právě u UPC Light a UPC 10M je to rozdíl 304 Kč/měsíčně), tak hledají další způsoby, jak na nich vydělat ještě více, tím, že přechod z 6 Mbit/s na 10 Mbit/s, označí za snížení nabídky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník entes

Vážený pane

 

 

dovolte, abychom tímto reagovali na Váš e-mail ze dne 7.12.2008, týkající se žádosti o změnu tarifu UPC internetu.

 

 

bla bla bla

 

 

bla bla bla

 

 

Tímto bychom Vás rádi informovali, že přechod na tarif 10M je možný s 30-ti denní lhůtou pro změnu služby a poplatkem ve výši 100,- Kč jednorázově.

 

 

bla bla bla

 

Pro objednání, event.snížení tarifu internetu kontaktujte prosím Klientské centrum UPC.

 

 

S pozdravem a přáním příjemného dne

 

 

T. Kaplan

 

operátor klientského centra

 

 

www.upc.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník entes

Takze

 

HAHAHAHAHA

sem se nastval, pohrozil odchodem ke konkurenci a dostal jsem

 

upc light za 350 s tou vyssi rychlosti od noveho roku na 1 rok, a dale podobnou slevu na TV a na upc telefon

 

 

diky za tohle forum, informace odtud mi usetrili docela dost penez

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Katoda: jenomze vsichni stavajici zakaznici budou mit od ledna nove rychlosti (vyzsi), tazke fakticky pak prechod na 10 Mbit bude snizeni tarifu.

Pro stavajici zakazniky to tedy bude nova sluzba (momentalne je 10 a 20 mbit urcen pouze pro nove zakazniky).

 

Tomáš sice pravdu, jenže

1) stávajícím zákazníkům bylo znemožněno přejít na nové služby hned, když byly dány k dispozici novým zákazníkům v září a museli paltit za služby s horšími parametry víc nejméně po dobu 3 měsíců než zákazníci noví za služby s lepšími parametry.

2) Ne všichni stávající zákazníci o takové navýšení rychlosti, kterým jim UPC slibuje stojí. Já mám UPC Light, nejsem žádný masívní stahovač a nabízených 18 Mbit opravdu nevyužiju. I nově zpřístupněný archív ČT jede max. 1.5 Mbit. Proto mi přechod ze 6 Mbit na 10 Mbit bude bohatě stačit. To, že mi to nebylo umožněno hned 15.září z technických důvodů sice chápu, nic méně to není moje chyba, ale problém UPC, za který by neměli stávající zákazníky trestat dalším sto korunovým poplatkem.

3) Pokud vím, tak ani nikde nebylo napsáno, že zvýšení rychlosti stávajícím zákazníkům bude provedeno hned 1.ledna 2009, ale má být zase postupné v prvním čtvrtletí, takže třeba až v březnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník radoslavcz

........ To, že mi to nebylo umožněno hned 15.září z technických důvodů sice chápu, nic méně to není moje chyba, ale problém UPC, za který by neměli stávající zákazníky trestat dalším sto korunovým poplatkem..........

 

Co jsem se zatim docetl, tak tech 10Mbit zatim moc nefunguje (cena samozrejme ano) z duvodu upgradu site. Vse by melo slapat az po Novem roce. Samozrejme se mohou vyskytnout vyjimky, ale i v detailech sluzby 10M se pise, ze rychlost pripojeni je po 98 procent zuctovaciho obdobi 6.655 kbps.

viz. http://www.upc.cz/pdf/detailni_popis_sluzeb.pdf

 

Na druhou stranu i zde je ale cenovy rozdil patrny.

Holt mas (mame) smulu, ze jsme jejich vernymi zakazniky. Co nadelas. Za vernost se plati, ale asi pouze u UPC se za vernost plati smerem od zakaznika (mozna to heslo jen spatne pochopili).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...