Přejít na obsah

Po výměně STB nefungují sportovní a hudební kanály


Návštěvník valyhonda

Doporučené příspěvky

Návštěvník valyhonda

predplatne je v poradku,jen mi vymenili STB za novejsi a programy zustali stejne....Jak mam zkontrolovat signal???Je jedno,do jakeho hdmi vstupu se zapoji hdmi kabel???Ty 4 vstupy hdmi,jsou asi vsechny stejne,ze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to byl nový STB tak bys měl 10 dní vidět vše, pokud ne nemusíš mít STB spárovaný s kartou. Pokud si pamatuji, tak když mi dávali PVR tak jsem měl ve stavu předplatného datum kdy mi ho nainstalovali +10 dní předplatné 01FFFFFF, pak teprv naskočilo předplatné na konkrétní měsíc a správnou nabídku a teď tam pořád mám 0173BDEF.

 

Co tam máš ty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník valyhonda
Pokud to byl nový STB tak bys měl 10 dní vidět vše, pokud ne nemusíš mít STB spárovaný s kartou. Pokud si pamatuji, tak když mi dávali PVR tak jsem měl ve stavu předplatného datum kdy mi ho nainstalovali +10 dní předplatné 01FFFFFF, pak teprv naskočilo předplatné na konkrétní měsíc a správnou nabídku a teď tam pořád mám 0173BDEF.

 

Co tam máš ty?

 

Ja mel stary STB,myslim ze 5000,ale jelikoz jsem si koupil novou televizi samsung Le40A786,tak mi znamy poradili poridit si ten handan 7000.Ve ctvrtek mi ho zapojili a jdou mi jen ceske a slovenske programy,nic vic!!!Mam tam mit i Hudebni a sportovni programy,ale nejsou tam.Jde mi hlavne o ty sportovni,tak jsem nazlobeny,protoze na eurosportu jdou ted zimni sporty a ja to nemuzu sledovat....Zkousel jsem i vytahnout a dat zpatky tu smart kartu a nic.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...