Přejít na obsah

CV-5000 CINX iL - neprůchodnost SCARTů při vypnutém stb


Návštěvník johny5

Doporučené příspěvky

Návštěvník johny5

Měl jsem problémy s příjmem (výpadky obrazu a zvuku, časté zamrzání), byl mi vyměněn STB (původní CV-5000 CINX, s odpojitelnou napájecí šňůrou, za novější CV-5000 CINX iL s pevně připojenou napájecí šňůrou).

 

U toho původního jsem měl do druhého SCARTu na STB přiveden signál z počítače a při vypnutém STB (resp. v StandBy) signál procházel do prvního SCARTu (připojeného k TV), stačilo tedy dálkovým ovladačem vypnout STB a do TV hrál počítač.

 

Na novém STB scarty pro signál průchozí nejsou za žádných okolností, pokud chci sledovat program z PC, musím pracně přepojovat Scarty v TV (tv má jen jeden vstup).

 

Proč starší STB byly standardně průchozí pro signál ve vypnutém stavu (stejně jako všechny ostatní přístroje vybavené 2ma SCARTy a na novějších to nefunguje? Je to možné reklamovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník gameguru

Zkus napsat do firmy Lica, ta je pro UPC dodavatel hw. Já už jsem to vzdal - po zhruba roce komunikace s UPC jsem pořídil CA modul do tv. Pak sem hoď co ti odepíšou, celkem by mne to zajímalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...