Přejít na obsah

Máte někdo už rychlost co UPC sliboval???


Návštěvník koubi1

Doporučené příspěvky

Návštěvník
zajimalo by me kdy mi nahodi novych 18Mbit.

Správná odpoveď zní: Březen 2009.

 

Chce to více číst pro příště. Bylo to zde již zmíněno.

 

Harmonogram navyšování rychlosti

 

upcportfolionavyovnrychxw6.th.jpg

 

Můžu vědět, kde má UPC na stránkách ten harmonogram? Nemůžu to nikde najít a do e-mailu mě to taky neposlali...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SWE
No nějak jsem si nevšiml na jejich stránkách možnosti pořídit upload booster k novým tarifům. Z toho usuzuju, že to nebude s tím tak jednoduché a proto se ptám, jestli to budou mít aspoň ti stávající zákazníci, kteří to platili už dříve...

 

UPC melo vzdycky problem s uploadem a dodrzenim rychlosti u boosteru, na druhou stranu je penezu chtive a je schopno ti uctovat booster pri zvetseni jen o par kilobitu. :-) Kazdopadne jestli se dockame lepsiho uploadu s vymenou sitovych prvku po breznu 09 je otazka, nic neni nemoznee Toyotaa. :-)

 

S penezma mas pravdu, ale s ryhlosti boosteru nikoliv (aspon, ce se me lokality tyce - fakt jsem pod 1000 kbit nespadl - aspon o tom nevim :) ).

Ale je to urcite zavisle na tom, kde se nachazis - vim ze v Ostrave-jih sit renovovali relativne nedavno (2007 myslim), takze to mozna je tim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
No nějak jsem si nevšiml na jejich stránkách možnosti pořídit upload booster k novým tarifům. Z toho usuzuju, že to nebude s tím tak jednoduché a proto se ptám, jestli to budou mít aspoň ti stávající zákazníci, kteří to platili už dříve...

 

UPC melo vzdycky problem s uploadem a dodrzenim rychlosti u boosteru, na druhou stranu je penezu chtive a je schopno ti uctovat booster pri zvetseni jen o par kilobitu. :-) Kazdopadne jestli se dockame lepsiho uploadu s vymenou sitovych prvku po breznu 09 je otazka, nic neni nemoznee Toyotaa. :-)

 

S penezma mas pravdu, ale s ryhlosti boosteru nikoliv (aspon, ce se me lokality tyce - fakt jsem pod 1000 kbit nespadl - aspon o tom nevim :) ).

Ale je to urcite zavisle na tom, kde se nachazis - vim ze v Ostrave-jih sit renovovali relativne nedavno (2007 myslim), takze to mozna je tim.

 

Jo je to urcite od lokality jine. :-) Nemyslel sem booster na 1 Mb, ale ze nekteri lide si tu stezovali ze jim booster co ma jet 2 Mb jede jen 1,5 nebo tak. :-) Tady jsou zrejme videt ty technologicke limity starych sitovych prvku, ktere ted meni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Můžu vědět, kde má UPC na stránkách ten harmonogram? Nemůžu to nikde najít a do e-mailu mě to taky neposlali...

 

Ten harmonogram UPC nezveřejnilo. Zřejmě to "uniklo" z jejich intranetu. Nicméně na klientské lince ti ho na požádání řeknou. Nebím, proč s tím dělají takové tajnosti - v emailu z října ohledně navyšování rychlostí píšou, že budou zákazníky o dalším postupu včetně harmonogramu informovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fingon1
Můžu vědět, kde má UPC na stránkách ten harmonogram? Nemůžu to nikde najít a do e-mailu mě to taky neposlali...

 

Ten harmonogram UPC nezveřejnilo. Zřejmě to "uniklo" z jejich intranetu. Nicméně na klientské lince ti ho na požádání řeknou. Nebím, proč s tím dělají takové tajnosti - v emailu z října ohledně navyšování rychlostí píšou, že budou zákazníky o dalším postupu včetně harmonogramu informovat...

 

Duvod je prosty. Co je psano, to je dano. Aby se to pro ne nestalo zavaznym a kdyz se to nekde nepovede stihnout dana rychlost do konce mesice tak aby mohli dal mlzit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

tak nevim jestli si ze me delaj prdel nebo co ale mám easy 4M, a místo aby to slo nahoru tak mi to spadlo na 2M :cry:

 

386379480.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fingon1
MRHrady: Z toho si nic nedělej. U mě ještě včera u LIGHT 8.5 Mbit a dneska:

 

386424357.png

 

Klidek panove me jede od 4.ledna taky UPC light jen polovicni rychlosti - jak upload tak download...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...