Přejít na obsah

Máte někdo už rychlost co UPC sliboval???


Návštěvník koubi1

Doporučené příspěvky

Návštěvník iuos

já jel skoro celej prosinec na polovic (light - místo 6Mb jsem jel 3MB) - na mojí žádost o vysvětlení a o to, aby si nestrhli celou částku, když nesplnili podmínky mi napsal jenom omluvu - tak jsem napsal znovu, jestli si dělaj srandu a teď mi volala slečna z UPC s omluvou a budu mít net na 3 měsíce za korunu a zároveň mi změní light na 10MB (o což jsem žádal taky a mělo to být koncem ledna) okamžitě :D tak jsem zvědavej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fingon1
já jel skoro celej prosinec na polovic (light - místo 6Mb jsem jel 3MB) - na mojí žádost o vysvětlení a o to, aby si nestrhli celou částku, když nesplnili podmínky mi napsal jenom omluvu - tak jsem napsal znovu, jestli si dělaj srandu a teď mi volala slečna z UPC s omluvou a budu mít net na 3 měsíce za korunu a zároveň mi změní light na 10MB (o což jsem žádal taky a mělo to být koncem ledna) okamžitě :D tak jsem zvědavej

 

Tak na tom sme chlapce naprosotooo stejne. :-) Taky mam Light na 3 mesioce zdarma, a co se tyce toho ze ti to zmenej na 10M taky sem zadal, ostatne Light by mel mit rychlost 10M prave zacatkem Unora, takze si to vymysleli dobre.. :-)

 

Jinak od 4.1-11.1 polovicni rychlost Light (3 Mbps / 256 kbps) . Od 11. to zvedli a od 13. mi to opet skrouhli na polovic :evil: Zacinam byt fakt nasranej, aspon ze to mam teda za tu korunu, ale mohli by aspon drzet slovo, kdyz mi reknou ze modernizace na mem useku je dokoncena 10.1... Jinak ja sem v Brne v Kr.poli. Pocituje z teto oblasti taky nekdo snizenou rychlost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jel skoro celej prosinec na polovic (light - místo 6Mb jsem jel 3MB) - na mojí žádost o vysvětlení a o to, aby si nestrhli celou částku, když nesplnili podmínky mi napsal jenom omluvu - tak jsem napsal znovu, jestli si dělaj srandu a teď mi volala slečna z UPC s omluvou a budu mít net na 3 měsíce za korunu a zároveň mi změní light na 10MB (o což jsem žádal taky a mělo to být koncem ledna) okamžitě :D tak jsem zvědavej

 

Tak na tom sme chlapce naprosotooo stejne. :-) Taky mam Light na 3 mesioce zdarma, a co se tyce toho ze ti to zmenej na 10M taky sem zadal, ostatne Light by mel mit rychlost 10M prave zacatkem Unora, takze si to vymysleli dobre.. :-)

 

Jinak od 4.1-11.1 polovicni rychlost Light (3 Mbps / 256 kbps) . Od 11. to zvedli a od 13. mi to opet skrouhli na polovic :evil: Zacinam byt fakt nasranej, aspon ze to mam teda za tu korunu, ale mohli by aspon drzet slovo, kdyz mi reknou ze modernizace na mem useku je dokoncena 10.1... Jinak ja sem v Brne v Kr.poli. Pocituje z teto oblasti taky nekdo snizenou rychlost?

 

brno stred, jsem na tom stejne, akorat mam upload booster, takze to vali 3Mb/500kb..., minulej mesic jsem to mel podobny, taky me s tim zacinaji stvat, asi si budu taky brzo stezovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník fwefw
Je to ten 20 MB

 

zaitm to tak bezi mám to druhy den:-)

 

Tak to jsi asi šťastnej člověk. Já mám classic, takže bych měl být na tom lépe něž ty a platím měsíčně skoro o polovinu víc než ty a mám tohleto ( lokalita Brno - Kamenný vrch ) - 391712828.png.

 

No, matka tam dnes volala a ten operator ji řekl, že vše běží normálně, že třeba máme špatně zapojenou tu bílou šnůru. To je samozřejmě nesmysl, ale i tak jsem ji znovu zašrouboval a rychlost je samozřejmě stále stejná. Včera jsem jsem ještě zkusil restartovat modem a internet pak vypadával nebo nešel vůbec a to až do rána.,:( ale rychlost zase jako bych platil 50 Kč. Za takto placené služby notabene kolik je to tisíc za rok bych měl dostat odpovídají servis a ne nulovou rychlost a nulovou podporu. To je k zblití tato firma. Nikde se o tom nepíše, nic se neřeší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fingon1
Je to ten 20 MB

 

zaitm to tak bezi mám to druhy den:-)

 

Tak to jsi asi šťastnej člověk. Já mám classic, takže bych měl být na tom lépe něž ty a platím měsíčně skoro o polovinu víc než ty a mám tohleto ( lokalita Brno - Kamenný vrch ) - 391712828.png.

 

No, matka tam dnes volala a ten operator ji řekl, že vše běží normálně, že třeba máme špatně zapojenou tu bílou šnůru. To je samozřejmě nesmysl, ale i tak jsem ji znovu zašrouboval a rychlost je samozřejmě stále stejná. Včera jsem jsem ještě zkusil restartovat modem a internet pak vypadával nebo nešel vůbec a to až do rána.,:( ale rychlost zase jako bych platil 50 Kč. Za takto placené služby notabene kolik je to tisíc za rok bych měl dostat odpovídají servis a ne nulovou rychlost a nulovou podporu. To je k zblití tato firma. Nikde se o tom nepíše, nic se neřeší.

 

Jo ale na Kamenaku mas aji Netbox ne? Tak co ti brani prestoupit?? :-) Ja mit tu moznost tady v Kr. poli tak k nim jdu hned.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník fwefw

Jo ale na Kamenaku mas aji Netbox ne? Tak co ti brani prestoupit?? :-) Ja mit tu moznost tady v Kr. poli tak k nim jdu hned.

 

Jo, to jsem chtěl, ale Netbox se ukázala jako velmi, velmi nesolidní firma. S tím jak na UPC blokovali některý porty jsem si řekl, že už dost a odhlásil jsem je. Matka potom zavolala na Netbox někdy na začátku prosince, kdy že můžou přijít. Řekli, že buď po svátcích anebo až někdy v lednu, a tak je objednala na konec prosince. Přišli dva borci a protáhli šnůru na konci s krabičou asi na spuštění ( tu mám mimochodem furt doma a ani si pro ni nepřišli ), pak jeden zmizel a vrátil se po chvíli s tím, že to nemůže zapojit, protože nemají klíče od kotelny. Netbox tam má systém, kterým se to spouští, ale oni neměli klíče tudíž to nemohli spustit. Ptal jsem se jich, jak je to možné, že jsem si je objednal už měsíc předem a oni řekli, že jsou pouze externí firma, která jenom ty instalace pro Netbox zařizuje, že tohle je záležitostí Netboxu, že tam už psali stížnost, ale Netbox to nijak neřeší. Něco obdobnýho je prý i v Černých polích, prostě mají ten sytém v místnostech s jinou firmou, ale ta jim odmítá ( myslím těm technikům ) ty klíče vydat a na domovní správě ty klíče taky nejsou, protože prej nedávno vymněňovali zámky. Když to prý dělali minule nějakýmu chlápkovi z Kameňáku, tak si ty klíče od kotelny musel shánět sám a oni až potom přijeli. Takže já mám ve svým volným časem někam lítat a někoho přesvědčovat, aby mi svěřil klíče od místností své firmy, neboť je potřebuju pro techniky, abych jim mohl zavolat, kdy že přijedou a nainstalují mi to ? Mně to taky nikdo nemusí vydat, proč taky ? To je jako kdybych si v autobazaru chtěl koupit auto a když bych tam po dohodě přijel a chtěl platit a odvézt si jej, tak by mi prodejce řekl, že mi ho nemůžou předat, protože od něj nemají klíče a ať teda zkontaktuju jeho majitele, zajedu za ním pro ty klíče a pak mi ho předají. To je minimálně velmi nestandardní a nesolidní a paní od Netboxu ovšem nic nezmíníla, když se objednávalo, jakoby bylo všechno v pohodě. I ten technik říkal, že by se na takovou firmu vysral, že Netbox několikrát urgovali, protože oni to potom mají neproplacený, když nic nenainstalujou. Takže prý asi někdy v půlce ledna se ozvou, co a jak. Jo, ještě říkal, že kdyby se něco stalo, tak nemají šanci, jak to rychle spravit, protože nemají ty klýče :shock: . Teď si vem, že bys ten net fakt nutně potřeboval k práci a neměl jinou možnost, tak bys byl v prdeli a ještě, že mi běžela lhůta u UPC, tak jsem ji u nich prodloužil za poloviční cenu, ale asi s "nulovou" rychlostí , při který se sekají i videa z Youtube. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez

Kocourkov? :lol:

 

Tohle se může stát jedině v ČR. :P

 

P.S. Přeji pevné nervy, protože opravdu to nemáš jednoduché.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem k Novému roku dostal místo 14 Mb, snížení rychlosti z 12Mb na polovinu. Prej v ulici nezvládá rozvodna... řikali, že to bude do tejdne hotový, ale furt nic... :? Zřejmě to má takhle teď většina lidí...:roll: Ta rychlost by ale nebyla tak hrozná, kdyby se mi někam neztrácely packety... :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...