Přejít na obsah

Máte někdo už rychlost co UPC sliboval???


Návštěvník koubi1

Doporučené příspěvky

kurňa lidi kde na ty rychlosti chodíte já až do soboty stahoval v pohodě 750 kb/s

a hle od 1.2. 2009 jedu sotva 250 kb/s a to mám předplacenou službu UPC Easy lokalita Ostrava (Havířov) to je k zlosti (':evil:')

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rychlost.cz je celkem na nic mimo posledniho serveru (tam mam vysledek 10 az 25x pomalejsi tj. predpokladam, ze bud neni na nix nebo je pretizen) ...

 

zkuste neco ve Vidni nebo nemecku/nl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník piposek

On bude vůbec nějaký problém s routováním, protože na všech připojeních od všech poskytovatelů mi jede spojení z ostravy do ostravy (na jiný server k jinému poskytovateli) jen přes prahu, pokud nezůstává už přímo v ostravě bez prahy, ale UPC jede přes prahu, vídeň, prahu... nevím proč jako....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On bude vůbec nějaký problém s routováním, protože na všech připojeních od všech poskytovatelů mi jede spojení z ostravy do ostravy (na jiný server k jinému poskytovateli) jen přes prahu, pokud nezůstává už přímo v ostravě bez prahy, ale UPC jede přes prahu, vídeň, prahu... nevím proč jako....

 

Nojooooo, tak jestli budou mít na síti takovéhle kiksy, tak se pak nemůžeme divit, že to jede blbě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fingon1
Tak dneska jsem odevzdal technikovi modem od UPC a od 1.2. 09 mam optiku za 500,-/mes

 

u2009057093.png

 

Wow moc pekny. A poskytovatel??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...