Přejít na obsah

Prosím nutně o radu ohledně routeru.


Návštěvník Miloš

Doporučené příspěvky

Návštěvník Miloš

prosím nutně o radu ohledně routeru,

Vzhledem k tomu, že jsem si pořídil domů ještě jeden počítač a router. ten mi zapojoval známej který to dělá běžně a předpokládám, že zapojení je dobré.Měl bych na Vás dotaz zda když si koupím router zda musím kontakotovat poskytovatele služby, abych to rozchodil.Já když připojím oba počítače na router tak mám intrenet strašně zpomalený(pomalu nabíhají stránky), když dám oba napřímo tak běží v pohodě.

Proto se ptám zda musím informovat poskytovatele o koupi routeru(zda něco nemusí nastavit na síti), nebo zda nemusím. Děkuji za každou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník OndrejB

Nastavovat na síti nemusí nic, kontaktovat nikoho nemusíš.

 

Ale nenapadá mě, čím by to zpomalení mohlo být způsobeno. Pochybuju, že by ti tam ten známý nastavil omezení rychlosti pro uživatele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Miloš

Já také nevím zda nebude vadný router. Ale je fakt, že když jsou oba počítače narovno na modem tak oba (internet) funguje bez problému. Když je dám přes router tak to zpomalení to je pořád načítám, přenáším apod. Stránka se zobrazí až po delší době. nebo se mne stane, že obrázky jsou na sobě resp. přes sebe až poto po chvílí se zobrazí normálně.

Te´d jsem koukal na stav té sítě a píše to toto :

Local Area Conection.

připojení pomocí protokolu IPv4 :internet

připojení pomocí protokolu IPv6-omezeno

stav sítě v pořádku.

Fakt nevím čím to je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PetrS

ahoj,

 

předpokládám, že žádný pc nic nestahuje... aktualizace windows atd...

 

co je to za router? máš na něm vypnutý firewall? - někter routery nestíhají (slabý procesor)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Nikdo nic nestahuje. Je to router s wifi a zespodu je pouze Wlan 11 g víc o něj nevím tuším, že Bronboast či tak nějak. Jinak jak jsem psal normálně přes modem v pořádku a jenom tohle to dělá. Jinak já jsem i teď přes něj, ale trvá to déle než se načtou stránky.Někdy jsou bez např obrázků. Tady mám nový comp Athlon 4800+ a vedle u dětí ten původní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Třeba teď internet nepoužitelný. Než se něco načte šíleně to trvá a ještě některé stránky se načítají nekorektně. Kdyny tomu někdo rozuměl můžu zde dát obsah co je jak nastaveno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Ahoj, cca v zari jsem porizoval domu router (skvele fungoval) nekdy v rijnu sem si zmenil tarif u upc a najednou router prestal fungovat... volal jsem na upc linku a ze prej sem debil a neumim to nastavit... hmm co s tim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...