Přejít na obsah

Nedaří se připojení přes wifi


Návštěvník jan

Doporučené příspěvky

Návštěvník jan

Dobrý den

Já mám zase jiný problém.

Měl jsem dřív WIFI internet a zbyl mi po něm D-LINK ACCES POINT AIR PLUS wireless Network DWL 900AP+. A jelikož mám mobil s podporou wifi – N95. Chtěl jsem ho píchnout k modemu od UPC, místo PC a připojit se. Mobil D- link najde. Ale když chci prohlížet web. Napíše mi to žádná odezva. Zkoušel jsem kde co. Ale nedaří se. Nejspíš to mám špatně nastavené. Ale, opravdu nevím jak. V nastavení mám možnost Access Point. Ale je tam toho spousta co nastavit. Jen nevím co, aby to chodilo. Jestli je to s tímto D-linkem vůbec možné? Poradí mi někdo jak na to?

Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jan

Děkuji moc. To mi pomohlo. Ale stejně pořád nevím jak to mám nastavit, aby mi to fungovalo. Když je to signál od UPC musí to mít nějaké specifikacei. IP adresu, atd?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník spasen

Připojení k síti UPC obstarává modem, většina uživatelů má dynamickou IP, takže se může měnit, na provoz domácí sítě to však nemá vliv.

Nastavení DWL-900AP+ je popsáno v návodu na straně 12 a 13, jehož adresa pro stažení je www.elity.cz/soubory/DWL-900ap+.pdf, viz dřívější příspěvek. Postupovat je nutno podle návodu, osobně toto zařízení nemám, tak konkrétněji nemohu poradit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jan

Tak se mi to povedlo, hurá. Jenže mám jiný problém.

Bylo to tedy v tom, že jsem nerestartoval modem od UPC. To byl ten celý problém.

 

Ale myslel jsem si, že za modem od UPC dám rozdvojku a budu mít v PC internet a druhý půjde do D-Linku. Jenže to asi tedy nepůjde, protože, když jsem tam píchnul opět PC, tak mi nešel internet, takže jsem znovu restartoval modem od UPC a pak to šlo.

Takže moje rozdvojka by asi taky nešla, buď by to šlo do PC nebo do D- Linku?

Dá se to nějak jinak vyřešit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fingon1
Tak se mi to povedlo, hurá. Jenže mám jiný problém.

Bylo to tedy v tom, že jsem nerestartoval modem od UPC. To byl ten celý problém.

 

Ale myslel jsem si, že za modem od UPC dám rozdvojku a budu mít v PC internet a druhý půjde do D-Linku. Jenže to asi tedy nepůjde, protože, když jsem tam píchnul opět PC, tak mi nešel internet, takže jsem znovu restartoval modem od UPC a pak to šlo.

Takže moje rozdvojka by asi taky nešla, buď by to šlo do PC nebo do D- Linku?

Dá se to nějak jinak vyřešit?

 

Ja myslim, ze UPC v pripade ze mas jen jednu verejnou IP v tarifu podporuje jen system modem -- router a pc. To znamena za modem musis dat hned router a z nej pak routovat do ruznych zarizeni jako PC, telefon atd, chapes. Tedy v pripade ze ten AP ma v sobe router.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jan

Aha, takže buď mít aktivní telefon přes wifi, nebo PC na přímo.

To je blbí. Holt bych to musel vždy přehazovat. Ten D-Link má jen jeden vstup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...