Přejít na obsah

funguje někomu upcmail.cz přes webmail?


Návštěvník bhy

Doporučené příspěvky

Návštěvník bhy

Zdravím. Už asi týden se mi prakticky nejde přihlásit do upc mailové schránky přes webmail (z mail klienta jsem to nezkoušel, protože je mi to na nic, potřebuju webmail). Přihlašovací stránka po zadání loginu a hesla zobrazovala nejrůznější chybová hlášení, teď se to ustálilo na "účet na vzdáleném serveru nelze najít". (Zkoušel jsem čistit cache broweseru i použít jiný browser, pořád totéž.) Docela mě to štve, naivně jsem to považoval za spolehlivé. Teď se musím všude přeregistrovávat a otravovat lidi, nádhera. Psal jsem samozřejmě na technickou podporu, ještě jsem si všiml, že mi došla potvrzení těch dotazů, ale o odpovědi už nic nevím, protože se do mailu nejde přihlásit už přes 24 hodin v kuse. Děje se vám to též, nebo webmail upc vůbec nepoužíváte?

 

P.S. Off-topic: lze nějak zabránit tomu, aby se v signatuře Jabber ID chybně interpretovalo jako emailová adresa a zabalovalo do tagu mailto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník bhy

Díky, bohužel, při pokusu o přihlášení přes https://www.chello.com/Home/Webmail/cz_CZ_upclive/ mi to píše tutéž chybu, jako když to zkouším přes https://web-edge.chello.com/do/dologin - na první pokus "Poštovní server vzdáleného účtu nelze najít. Zkontrolujte nastavení poštovního serveru u tohoto účtu a akci opakujte." a na druhý pokus "500 Servlet Exception" a nějaký výpis z kódu, začínající "java.io.FileNotFoundException: /failedlogin/content.jsp". Mají to nějak rozbité.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník bhy

Neřekl bych, že je problém s javou u mne. Totiž nikdy jsem javu v browseru neřešil (v debianu navíc ta oficiální dlouho nebyla kvůli licenci), celkově protože jsem zastával názor, že se tak stránky nemají dělat a konec konců ani nedělají, pokud člověk chodí jen na ty rozumné. Ale hlavně, až dosud mi to fungovalo, čili buď začali používat javu teď (s křížkem po funuse, zatímco jinde ji vytlačuje ajax), nebo je problém jinde. (Měl jsem za to, že servlet je, narozdíl od appletu, něco, co má běžet spíš na serveru, než u mě, ale nevidím do toho.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Omlouvám se, servlet "běží" opravdu na straně serveru.

Pak tedy umím odpovědět jen, že já se normálně přihlásím a to i před chvílí z jedněch starých W98.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník Jaku

Právě jsem si všiml nového vzhledu WebMailu. Je tam ještě logo "Openwave Systems Inc.".

 

Ještě malá poznámka k tomu přihlášení. Fungují mi všechny původní schránky z Karnevalu, tedy cislo_smlouvy@karneval.cz. Nemůžu se ale dostat do schránky jmenoprijmeni@upcmail.cz, která by mi už rok měla fungovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Já to tedy namám udělaný jménopříjmení@upcmail.cz , ale je to vytvořený takhle: příjmeníprvnípísmenojména@upcmail.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...