Přejít na obsah

funguje někomu upcmail.cz přes webmail?


Návštěvník bhy

Doporučené příspěvky

Návštěvník Čenda

Po přihlášení do účtu UPC vidíme níže uvedený text z kterého nefunguje skoro nic. Je v tom značný nepořádek. Mám webový prostor, na který se nedostanu. Nevím co je to rodinný účet. Je to nepřehledné, zřejmě to odborníkům z UPC přerostlo přes hlavu. Kdy se to zlepší je podle dotazů na UPC v nedohlednu.

 

Vítáme vás ve správě účtu. Zde můžete přidat nebo odstranit rodinné účty, měnit hesla a zkontrolovat svůj webový prostor.

 

zkontrolujte svůj webový prostor (NEFUNGUJE)

správa e-mailového účtu

změna hesla

správa vašeho rodinného účtu (NIKDE NENAJDETE CO TO JE)

změna vašich údaju

 

Mějte prosím na paměti, že uživatelé rodinných účtů mohou kontrolovat svůj prostor na webu, spravovat svůj e-mailový účet a měnit své heslo. Uživatelé rodinných účtů nemohu přidávat ani mazat jiné rodinné účty.

Pokud potřebujete hovořit s pracovníkem zákaznického střediska, volejte prosím na 241005100.

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Jsem na tom podobně.

Sice mi všechno funguje, jen mi nikdo (KC ani technik) nebyl schopen vysvětlit jak fungují rodiné účty. Navíc já tam vidím dva a mají stené jméno jako první dva z pěti, které mám na starém Karnevalu. :)

Ani webový prostor neodpovídá webu na Karnevalím serveru. Takže taky pořádně nevím jak to má správně fungovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ani tam nefunguje prirazeni pevne IP adresy k nejake MAC adrese,

kdyz jsem se to pokousel zmenit, tak to nastaveni zmizelo a ted uz tam nenastavim nic.

 

A mimochodem pokud zapomenete heslo a vyzadate si ho, tak vam prijde mail ve kterem je pouze text "Vá?ený zákazníku," a nic vic :?

 

Tyhle stranky delal nejakej debil.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
Zdravím. Už asi týden se mi prakticky nejde přihlásit do upc mailové schránky přes webmail (z mail klienta jsem to nezkoušel, protože je mi to na nic, potřebuju webmail). Přihlašovací stránka po zadání loginu a hesla zobrazovala nejrůznější chybová hlášení, teď se to ustálilo na "účet na vzdáleném serveru nelze najít". (Zkoušel jsem čistit cache broweseru i použít jiný browser, pořád totéž.) Docela mě to štve, naivně jsem to považoval za spolehlivé. Teď se musím všude přeregistrovávat a otravovat lidi, nádhera. Psal jsem samozřejmě na technickou podporu, ještě jsem si všiml, že mi došla potvrzení těch dotazů, ale o odpovědi už nic nevím, protože se do mailu nejde přihlásit už přes 24 hodin v kuse. Děje se vám to též, nebo webmail upc vůbec nepoužíváte?

 

P.S. Off-topic: lze nějak zabránit tomu, aby se v signatuře Jabber ID chybně interpretovalo jako emailová adresa a zabalovalo do tagu mailto?

Me to nefunguje tyden.UPC STIM NIC NEDELA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Taky mi před pár dny přestal fungovat přístup přes webmail a místo toho to po mě háže hláškou: "Poštovní server vzdáleného účtu nelze najít. Zkontrolujte nastavení poštovního serveru u tohoto účtu a akci opakujte."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ja mail od UPC pouzivam, sice ne jako hlavni, na to mam spolehlivejsi schranku, ale i ta od UPC funguje bezproblemu,

chodi me na ni desitka mailu denne, vybiram ji pres POP3 a zadny problem,

to u Seznamu bylo furt neco, budto byla schranka nedostupna, nebo na ni nechodily maily kvuly tomu ze se jejic server dostal na blacklist a pod., tak jsem zkusil tu od UPC a vse funguje bezchyb.

Na Gmailu mam take ucet, ale radeji mam ty lokalni provozovatele, u americanu clovek nikdy nevi co se posere.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...