Přejít na obsah

přechod na digitál


Návštěvník doskyna

Doporučené příspěvky

Návštěvník doskyna

Dobrý den,

v dnešní době mám analogovou televizi UPC Klasik. Přemýšlím však, že přejdu na digitál. Mám ale víc televizí. Zajímalo by mě proto, když na jednu tv zapojí digitál, zůstane mi na těch ostatních analog klasik? Jde mi hlavně o to, abych mohla na více televizích sledovat více programů najednou, ne na všech ten stejný.

Děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník danos

dobrý den,

analog pojede dál, ale v jaké kvalitě? údajně se výrazně zhorší.

zajímalo by mě to, protože z UPC mi neustále volají a nabízí digitál, /mám více tv a nechtěl bych platit za víc set topů/, zatím jsem je vždy odmítnul.

děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

danos UPC montuje i druhou zásuvku, tak že pokud nemáš TV s DVB-C tunerem tak dva STB víc Ti jich nedají. Můžeš to rozvěsit ještě na další TV, ale většinou už je slabý signál a tak musíš použít rozbočovač a aktivní zesilovač pokud budeš chtít digitál tak ještě další STB čko. s DVBC, ale bez karty půjdou pouze nekodované programy asi 8.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Big.rob

nevahej a jdi do digitalu , mas to jen o 99kc drasi a UPC ma ted spoustu akci takze ti daj na prvnich par mesicu beztak neakou slevu , digital je o hafo lepsi i v kvalite , alespon tu u nas ,kostickovani je tam uz take vychytane , meli sice nedavno jeden ulet ze jim to tyden shitovalo samej sek a kosticky ale to byla asi neaka porucha , jinak me to nekostickuje a jsem spokojenej ! ja radim jdi do digitalu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pridavam se k BIG.ROB , dneska je jo jiz dobra volba , kdyz pomineme satelit asi jedna s nejlepasich na trhu , bohuzel co se tyce kabelu clovek nema moc moznosti voleb , skoda ze to nani jako u mobilu omrzi te jeden operator jdes k druhemu , UPC je kvalitou velice dobra ( pomineme li tydeni kres v lednu ) , za 599kc mas 82 + 5 programu , ac to neni neakej sprint ,ale obcas se obevi i neakej novej .... podle mne je digital od UPC dobra volba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud ti staci to co jede v analogu a vyhovuje ti obrazova kvalita, tak nic nemen,

pokud chces lepsi obraz a zvuk, vice kanalu a EPG, pak ber digital,

ja navic doporucuju poridit si rovnou STB s pevnym diskem - tzv. DVR, komfort se tim vyrazne zvedne nebudez jiz odkazan na to co se zrovna vysila, za tech 150 kc mesicne navic je to podle me vic nez dobra investice, zvlast pokud bys ho mel jako druhe STB, za ktere by jsi i tak musel platit 90 Kc.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...