Přejít na obsah

UPC vs 802.cz


Návštěvník 68man

Doporučené příspěvky

Návštěvník 68man

Může někdo z vlastní zkušenosti porovnat kvalitu služeb digitální televize UPC a společnosti 802.cz. Jedná se mi především o kvalitu příjmu jednotlivých kanálů a srovnání stb (kostičkování a zamrzání obrazu),případně zkušenosti s nahráváním na externí disk u 802.cz? Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro přenos TV používají výhradně optiku, která má takovou kapacitu - rychlost, o které se kabel. UPC ani nezdá. Výhody? Spolehlivější šíření TV signálu bez výpadků (myslím, že každý kdo kabel UPC ví co jsou to výpadky). Bezproblémové šíření HDTV kanálů (už dnes 802 nabízí mnohem více HD programů včetně Nova HD a Barrandov HD). Samozřejmě přes optiku jde také internet, telefon atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník 68man

Dnes nám natáhli v domě optické kabely a tak začínám o přechodu vážně uvažovat. Zatím jedinou vadou na kráse,na kterou jsem narazil u 802TV je,že nešíří kanály HBO a Cinemax.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

anonymní 164 ty snad neumíš počítat maximum je 6 (..mhohem více)a ani jeden filmový a platíš 900,- a nabídka není nijak bohatá a nemožnost Conax modulu je taky na houby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Anonymní 253 ty taky neumíš počítat, maximum není 6 ale 7 a ještě ke všemu neumíš číst "a ani jeden filmový" - co třeba Filmbox HD?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JirkaF

No já si myslím, že UPC a to 802 je z deště pod okap. Včera jsem kontaktoval jejich obchodní oddělení s tím, jak to vypadá s dostupností v Brně v ulici a domu kde bydlíme s tím, že bych měl zájem o komplet TV a net.

 

Odpověď. Kontaktujte našeho externího technika pro Brno. Tečka.

 

Externí technik pro Brno mě opakovaně zavěšoval telefon.

 

Píšu mail na obchodní oddělení, že technik se mnou nechce mluvit a že se teda ptám jich jak to s tím Brnem vypadá.

 

Dostávám odpověď, že se musím zaregistrovat na jejich stránky a pak že mě můžou odpovědět.

 

Registruji se tedy a ještě během registrace dostávám mailem strohou odpověď z obchodního oddělení (bez oslovení !!! ), že TV vůbec nee.

 

Druhý den najdu mail, že ani internet nee. A když tak děsně komplikované a drahé a pomalé WiFi.

 

Je docela zajímavé, že v průběhu registrace je naše adresa přímo přednastevená v jejich registračním formuláři. Celé je to pak matoucí.

 

:shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...