Přejít na obsah

dotaz set top box


Návštěvník zmattecek

Doporučené příspěvky

PetrS: Musím tě trochu poopravit, za prvé to není DVD-C tuner ale DVB-C tuner a ten využiješ pouze u nabídky KLASIK. Pokud chceš další placené kanály, např. nabídku STANDARD tak settobox i s kartou od UPC musíš stejně mít a nahrát to do TV samozřejmě nejde.

 

 

proč by to nešlo, TV která má dvb-c tuner tak jistě má i CI slot pro dekodovací kartu

 

Proč by to nešlo? Protože alesoň já zatím neznám žádnou TV s DVB-C a HDD zároveň.

Existuje TV s DVB-C a existuje TV s HDD, ta druhá ovšem má maximálně DVB-T. :)

 

ještě by mě zajímalo jak si přišel na to, že se mluví o televizi s HDD, původní tazatel chtěl jen přepínat kanály přímo na TV, tzn. DVB-C + modul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Takhle jsem na to přišel. :D

Pro názornost uvádím v časové posloupnosti s vynecháním pro demonstraci nepodstatného

1)

PetrS: Musím tě trochu poopravit,..... nahrát to do TV samozřejmě nejde.

2)

proč by to nešlo, TV která má dvb-c tuner tak jistě má...

3)

... Protože ... já zatím neznám žádnou TV s DVB-C a HDD ... :)

 

Ano, správně píšeš, tazatel zřejmě chtěl naladit na STB, ale přepínat na TV, ale Italia01 na konci napsal co napsal. Anonym, aniž by si toho všiml, mi krásně přihrál otázkou a výsledek byl TV s HDD. :)

 

BTW: To co chtěl tazatel se podle mne řeší většinou univerzálním - programovatelným ovladačem. Např. já na 22 let staré Toshibě řeším digitální TV takto. Díky makru v DO Logitech Harmony 885 jedním tlačítkem zapnu TV přepnu na AV, zapnu STP a dívám se na digitální TV, jakoby ji uměla sama TV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já nic, já jsem četl celou větu a pochopil co tím "nahrát" bylo myšleno, spíš mi vadila ta dezinformace o tom jak na TV s dvb-c tunerem nejdou sledovat placené programy ze standardu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...