Přejít na obsah

WL 5460AP v2 a domácí sít


Návštěvník kuch.jiri

Doporučené příspěvky

Návštěvník kuch.jiri

Chtěl jsem poradit jak si sprovoznit pripojení pro stolní pc a ntb. již jsem to zkoušel přes funkci gateway a ap jen ntb, ale vždy mi to funguje jen tak 3 dni a pak se to vypne a nekomunikuje a jedna se asi zmeny ip adres modemu a wl 5460jak tomu pomoc aby to fungovalo stále či jiny ap či router? HELP nevím si rady Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kleff

K WL 5460AP můžeš připojit víc počítačů jen pokud máš router nebo tarif 20M ke kterému je více IP.

WL 5460AP je pouze accespoint, sice má nějakou funkci "jako router" ale to obvykle vytuhává protože ten Ovis pomalu nestíhá ani wifi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bender
K WL 5460AP můžeš připojit víc počítačů jen pokud máš router nebo tarif 20M ke kterému je více IP.

WL 5460AP je pouze accespoint, sice má nějakou funkci "jako router" ale to obvykle vytuhává protože ten Ovis pomalu nestíhá ani wifi.

 

Ovislinky 5460 máme na klientské straně v celé wifi síti a není s nima jedinej problém a už vůbec ne s "vytuháváním" takže nevim odkud čerpáte svoji zkušenost. Pochopitelně to chce poslední firmware, ale ten tam dlé návodu dokáže nahrát asi snad každý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pavlis
Co koupit aby to šlo?

 

Mám D-Link DI-524 už rok a žádný problém, jednoduché nastavení a na internetu je podrobný návod v češtině

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kleff
Ovislinky 5460 máme na klientské straně v celé wifi síti a není s nima jedinej problém a už vůbec ne s "vytuháváním" takže nevim odkud čerpáte svoji zkušenost. Pochopitelně to chce poslední firmware, ale ten tam dlé návodu dokáže nahrát asi snad každý.

Já jich mám asi šest různě v kancelářích jako AP a pokud se na ně připojuje víc lidí než jeden dva tak nevydržej běžet tejden bez záseku. Bez ohledu na firmware, dělaj to i s alternativním firmware. Je fakt, že tam kde je mám jako klienta na wifi se nehryžou.

Ostatně jsem se ještě nesetkal s levným AP které by vydrželo běžet tak s 10 připojenejma klientama (myslím notebooky, případně telefony) déle jak dva týdny bez restartu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bender
Já jich mám asi šest různě v kancelářích jako AP a pokud se na ně připojuje víc lidí než jeden dva tak nevydržej běžet tejden bez záseku. Bez ohledu na firmware, dělaj to i s alternativním firmware. Je fakt, že tam kde je mám jako klienta na wifi se nehryžou.

Ostatně jsem se ještě nesetkal s levným AP které by vydrželo běžet tak s 10 připojenejma klientama (myslím notebooky, případně telefony) déle jak dva týdny bez restartu.

 

Pravda, v režimu AP jsou levná řešení spíše na škodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...