Přejít na obsah

P2P a modem


Návštěvník Olaczech

Doporučené příspěvky

Návštěvník Olaczech

Zdravím,

 

když přes noc stahuju přes torrenty, tak modem ráno nefunguje jak má. Máme modem s připojením pro telefon, a jak tam jsou ty 2 světýlka pro internet a telefon, tak blikají obě... normálně bliká jenom to pro internet. Rychlost je omezená, jenom tak 1/4 normální rychlosti a je vždy potřeba znovu restartovat modem. Pak už to jede normálně a opět bliká jenom světýlko internetu...

Síť máme přes router, kde jsem nastavil úplně všechno a vše funguje... jenom při použití P2P modem vypadne...

Zkoušel jsem i omezit rychlost UPu, ale nepomohlo...

Už nějaký čas máme tento modem a tak to blbne... když jsme předtím měli ještě starý modem (Motorolu), tak vše vždy fungovalo...

 

Prosím poraďte, už mě to nebaví :(

Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník AjSi
Co máte s tím torentem já jsem jednou stahoval přes torent hrůza děs rychlost 50KB místo 512KB.Raději si kup www.sharerapid.cz nebo www.rapidshare.com to je o něčem jiným.
ano, jsme opravdu radi ze si si zkusil stahnout torrent z publicu a ze mas radsi rapidshare, tak tam zustan i s tim OTckem.

OP: taky se mi to obcas stane, snad po upgradu uz to nebude problem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...