Přejít na obsah

DI-524 router problém


Návštěvník Lumiq

Doporučené příspěvky

Návštěvník Lumiq

Zdravím,

 

mám takovou komplikaci, konečně sem se dočkal navýšení(30Mbit) avšak celý router se divně chová...nedostanu z něj nad 7Mbit, tak sem zkoušel ntb připojit přímo k modemu a pohoda, valí to 25-30Mbit, jenže ntb dostává jinou IP, tak sem si řekl, že by mohl být problém v IPčku a routeru změnil MAC, bohužel však stále dostávám IP původní a rychlost je stále tragická/zkoušel sem dát i MAC adresu notebooku, kde to právě bralo jinou IP a běhalo to svižně, ale i po této změně si router stále "sosá" původní IP a já nevím jak se toho zbavit..zkoušel sem továrko, ale bohužel taky nepomohlo, v DHCP sem zkoušel nechat načíst novou IP a nic, nechal sem i podle FAQ od dlinku zapnout automatickej "refresh" IP po restartu zařízení, ale taky nic/ ... má někdo podobné zkušenosti či nápady k vyřešení?

 

Budu vděčný za jakékoliv rady

Lumiq

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak tenhle problém řeším taky. Koupil jsem si router Asus WL-520GC internet od UPC má chodit 10Mb a výsledná rychlost přes router propojený kabelem je poloviční a také připojení přes wifi je pomalé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je nějaký router, který by zvládl větší rychlosti 10Mb a více.? Díval jsem se na různé routery sice tam píšou, že zvladnou 100Mb atd., ale už tomu moc nevěřím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Mám (2x) Asus WL500g Delux, a jsem spokojený.

Na drátech ani na WiFi jsem si nevšiml zatím žádného omezení.

Tedy kromě toho, že bych rád víc než 4 porty LAN. Asi budu muset přidat nějaký Switch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Omlouvám se, že odpovím asi hloupě, ale nerozumím otázce.

UPC Light.

Nelepší výsledek byl asi tento,

403185802.png

ale normálně mám mnohem horší ping, ale i lepší upload.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...