Přejít na obsah

Problém s připojením 3 počítačů na Internet


Návštěvník nivico

Doporučené příspěvky

Návštěvník nivico

Dobrý den všem.

Prosím o pomoc s následujícím problémem , mám tarif 10M a k internetu jsem připojen přes router s wifi . Mám připojeny celkem 3 počítače , jeden stolní přes kabel a dva notebooky přes WIFI . Druhý noteb. jsem si pořizoval teprve minulý týden. Připojení s jedním NB šlapalo v pohodě ( až na problémy ,které jsem popisoval v jiném vlákně, ale již se odstranily).

 

A teď k problému ,po připojení posledního NB je na obou starších počítačích internet bez problémů , ale na posledním NB je velký problém se na internet připojit , NB se připojí ale pak se odpojí a to se opakuje v nepravidelných intervalech , veškeré testy připojení jsou v normě , po připojení je stabilita , rychlost , ping v normě.

 

Je zajímavé ,že připojení třeba půl dne šlape na všech třech mašinách, ale pak se začnou projevovat již zmiňované potíže.

 

Nejmarkantnější je tato situace při hraní pokeru na POKER STARS. Chápu kdyby blokovali více přístupů z jedné IP adresy , ale ze dvou počítaču to jede parádně, ze třetího již ne.

 

Zjistil jsem , že když byl jeden NB mimo domov , tak se kvalita připojení zlepšila.

 

Může mi někdo poradit kde hleda zakopaného psa ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kleff

U wifi občas bývá problém s ovladačema wifi síťovky, takže zkus zabrousit na stránky výrobce noteboku a přeinstalovat ovladač k wifině. Někdy je třeba vyzkoušet i více verzí ovladačů. S neustálým připojováním a odpojováním od wifi se občas setkávám, ale většinou je chyba v počítači. Taky už jsem se setkal že u AP byl nesprávný adaptér a wifina tak neměla dost energie na obsloužení více počítačů než jednoho. Některé hodně hřející AP pokud nejsou na dobře větraném místě se zase zasekávají kvůli teplotě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...