Přejít na obsah

Kostičkování


Návštěvník Filous

Doporučené příspěvky

Návštěvník Filous

Ahoj, můžete mi,prosím,poradit. neustále mi kostičkují a zasekávají se následující programy: Joj, Joj plus, markíza a někdy taky Nova cinema!Jinak vše ostatní o.k Zkoušel jsem vypojit a připojit kabel a nic! nemáte někdo podobný problém??? Jsem z Pardubic.

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fingon1
Mohl by to byt opravdu Ufon, jakou ti to ukazuje uroven signalu ?

 

Mam uplne stejny problem u techto programu, bud signal nejede vubec nebo uroven i kvalita je okolo 6-7% obcas naskonci na 65-72% uroven ale pak spadne zase na 6-7%. Co s tim??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Vyměnit kabely a konektory za novější a lepší (lépe stíněné, apod.), pokud to nepomůže kontaktovat UPC (problém může být i na kabeláži UPC).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pred timhle experimentovanim doporucuju vzit STB a pripojit co nejblize k zasuvce,

mozna totiz zjistite stejne jako ja, ze signal toho muxu uz na vstupu ma treba o 10% mensi uroven oproti ostatnim muxum, ano u te zasuvky to treba pojede, ale kdyz k tomu pak pripojite par metru koaxu + 1 rozobocovac tak je signal v prdeli.

 

Pak nezbyva nez zavolat techniky at stim neco udelaji, protoze na zasuvce by mel mit signal nejakou minimalni uroven.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník Romdol

Mě to kostičkuje jenom pokud mi jede internet. Stačí načítání stránky seznamu a obraz je samá kostička. Nevíte někdo co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Romdol

Modem mám ve vedlejší místnosti, WiFi vůbec nemám. Jediné co mě ještě napadá, že koax k STB mi vede přes změť kabelů od PC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...