Přejít na obsah

Zázrak nebo lepší časy?


Návštěvník Alien

Doporučené příspěvky

Návštěvník Alien

Poslední dobou se nestačím divit sice si tu každý stěžuje na pomalý internet který jsem měl taky, ale od jednoho podivného výpadku došlo k překvapivému zlepšení :)

Mám mít rychlost 12/1 Mb/s ale přitom mám download mnohonásobně vyžší i a upload dokonce 3Mb/s :D nechápu jak je to možné. Stalo se někomu taky něco takového? (jsem z Ostravy)

 

http://img168.imageshack.us/img168/5741 ... inepz6.jpg

(rychlost na obrázku je v MB/s takže pokud se nepletu tak to vychází na nějakých 70Mb/s)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník piposek

Jestli to nebude tím, že obyčejné ISO obrazy, kde není video se dají docela dobře komprimovat. Takže pokud přijímací i vysílací strana podporuje on-line komprimaci, tak pak dostaneš tyhle přenosy. To už fungovalo i na stařičkém 56 kbps modemu, kde se dalo tahat klidně i 15 kB/s, ikdyž teoretické maximum bylo jen nějakých 6.5.

Řiď se tím, co ukazujou měřiče rychlostí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník AjSi

presne tak. jak sis nemoh zmerit rychlost nez si tohleto postnul. zkus stahnout testovaci vzorek z ftpka upc a uvidis kolik vytahnes ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ukazuje to zajimavy 'poradek' v UPC siti ...

 

"jedna pani povidala :)" pry, ze z toho UPC utikaji mozky za lepsim a kazdy den je tech 'kvalitnich' pracovniku mene a mene

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...