Přejít na obsah

nefunguje mi zadny online hry zadny torent


Návštěvník crystalek

Doporučené příspěvky

Návštěvník crystalek

Uz me to opravdu rozciluje!!Uz mesic se pokousim pripojit na Fear combat online a nic!!

Pise mi to chyby serveru!!Odinstaloval jsem system nainstaloval znovu a nic!!!O 2 km dal mam dalsi byt a tam vse slape jak ma.To mi jako upc zatrhli hry ci co?

Bydlim na Praze 10 poradite mi co mam delat???Myslim ze to v kompu neni ale v pripojeni.Prosim pomozte!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Uz me to opravdu rozciluje!!Uz mesic se pokousim pripojit na Fear combat online a nic!!

Pise mi to chyby serveru!!Odinstaloval jsem system nainstaloval znovu a nic!!!O 2 km dal mam dalsi byt a tam vse slape jak ma.To mi jako upc zatrhli hry ci co?

Bydlim na Praze 10 poradite mi co mam delat???Myslim ze to v kompu neni ale v pripojeni.Prosim pomozte!

no jasně :D to bude vono :D chybu serveru určitě způsobil provider, hned tam volej a seřvi je že ti zakázali hru :)))
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nechci s do tohoto tematu nejak plest ale me napriklad nefunguje company of heroes...pricems je to kupodivu original..

 

Jo tak todle sem s UPC taky resil,dokonce sem je prinutil aby mi poslali technika...prijel,hral si tady s tim chvilku pak rekl ze ta hra posila nejaky pakety ktery sit UPC povazuje za jakysi standartne nepouzivany bo co a tim padem je zahazuje a rekl ze s tim nic neudela a ze mam smulu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...