Přejít na obsah

Obchodni taktika UPC - navysovani aneb polovicni rychlosti


Návštěvník Fingon1

Doporučené příspěvky

jo jo svatá pravda jeden den "nová" rychlost pak pár dní stará rychlost a občas poloviční či ani to ne rychlost.... dosud jsem byl s UPC spokojenej, ale teď to začíná stát za prd....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník koubi1
jo jo svatá pravda jeden den "nová" rychlost pak pár dní stará rychlost a občas poloviční či ani to ne rychlost.... dosud jsem byl s UPC spokojenej, ale teď to začíná stát za prd....

 

Musím 100% souhlasit od Prosince 2008 mě UPC hodně sere 2048kb/s 128kb/s když si platím 570Kč.Co to má znamenat furt,když UPC je jako O2 ty taky naslibují 8Mb/s a máte pouze 4Mb/s.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fingon1
buďte rádi, že můžete vůbec surfovat.Za těch pár šušní co platíte máte všichni královskej net a ještě držkujete :twisted:

 

Ty budes asi radnej debil co?? :-D:lol: Nic ve zlym ale tohle je mysleno osobne. :lol: Zakaznik je predevsim spotrebitel a zijeme v trznim hospodarstvi, kde si za sve penize kupuju jasne specifikovane sluzby, prostredkem je mi k tomu smlouva s danou spolecnosti. Tyhle keci co si prave vyblil jsou typicke pro jinou dobu - a to komunismus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy jste všichni strašní chudaci a ubožaci jelikož neumite ovladat svoje počitače a routry a pak jen brečite hlavně furt jenom DC a TORENTY to vám jde moc dobře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník AjSi
Vy jste všichni strašní chudaci a ubožaci jelikož neumite ovladat svoje počitače a routry a pak jen brečite hlavně furt jenom DC a TORENTY to vám jde moc dobře
pointa? bez pointy!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy jste všichni strašní chudaci a ubožaci jelikož neumite ovladat svoje počitače a routry a pak jen brečite hlavně furt jenom DC a TORENTY to vám jde moc dobře

 

a ty asi neumis moc ovladat cestinu, kdyz uz pisu bez diakritiky, tak vsechno, aspon to nevypada tak blbe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...