Přejít na obsah

všeobecný POKEC okolo DVB aneb tlachání o všem možném :-)


Návštěvník Big.rob

Doporučené příspěvky

Návštěvník Luger

Skylink je problematickej, pokud žije 50% lidí v panelácích co mají STA nemusí ti vůbec talíř povolit. A co si budem namlouvat podíl lidí kteří mají UPC a jsou v paneláku dosahuje čísla asi tak 100%.

 

A já tomu rozumím, při představě že na každym balkonu je talíř se mi dělá blbě. A ne všichni ve spol. vlastníků / družstvu budou souhlasit s tím aby byla jedna centrální parabola a od toho rozvody. Levnější je rozvod klasické terestriální digi tv. A komu to nevyhovuje tak individuální kabelovka.

 

Prostě UPC konkurenci nemá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

To máte pravdu, že takových informací tu zaznělo mnoho, proto bych si dovolil trochu tu větu s MGM HD poupravit:

 

UPC uvažuje o zařazení programu MGM HD stejně jako o zařazení NOVA HD a mnoha dalších kanálů ve vysokém rozlišení (a probíhají různá obchodní jednání).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník yoky

Nechci nijak prudit, ale dejte si dohromady články, kde pan Malina slibuje nebo konstatuje co bude a pak porovnejte s realitou. V porovnání s jinými TM mi vychází jako člověk, který sice relativně hodně slibuje, ale vždy způsobem aby se dalo z toho nějak vybruslit, Při porovnání s realitou to pak vyzní podstatně hůře. A to nemyslím momentálně ve vztahu k Nova HD či jiným programům jejichž názvy byly již zmíněny. Závěr si pak může udělat každý sám. Pokud je toto politika UPC a tu by měl pan Malina reprezentovat a hájit, pak se máme ještě na co těšit tedy v negativním slova smyslu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...