Přejít na obsah

Padání Modemu


Návštěvník Santenader

Doporučené příspěvky

Návštěvník Santenader

Dobrý den

Mám tu takový problem s modemem motorola 5B5100E od upc ......

Nedavno mi navyšovali rychlost internetu z 2mb na 10mb a najednou kdyz tedko hraju po internetu tak mi proste modem vypadne, a jako by se restartuje a musim pockat az nabehnou vsechna 4 zelena svetelka, takto mi to udela treba 10x za den, nevite cim by to mohlo byt ????

napadlo me estli treba modem stiha tu rychlost estli neni potrba mit jiny.....

nebo estli este neni chyba v tom navysovani ze to navysuji prej vsem tak treba ze to takhle pada ze jim nestiha sit, nebo nam v baraku rozvodna skrin (je tu 72bytu), nebo treba to muze byt sjineho duvodu .... prosim dekuji za pomoc a odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tak, to znam... ten modem mi to taky delal. Delaji to stary modemy, ktery nezvladaji novy rychlosti. Pretecou buffery v modemu a ten se pak restartuje. UPC zdarma vymeni, jen je potreba byt doma a ocekavat sjednany prichod technika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Santenader

volal sme tam a nic, tam se dovolat to je taky veda, zkuskm zitra .... diky za rady :wink:

v baraku nevim kolik to dela lidem, ale me to sere, kdyz hraju source tak mi to najednou spadne a kdyz to nabehne tak vidim behat jen opasky se zbranema :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Santenader

tak dneska mi vymenily modem, zjistily ze spojeni a signal sou vsude perfektni tak sme mel radost ze konecne uz nebudou problemy

ale dlouho sem se neradoval zas mi to spadlo a behem minuty naskocilo, ale uz fakt nevim, modeme to neni, signalem taky ne .... mozna muze bejt neco se sitovkou no .... ale sem zase nasranej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Vyměnil Ti technik nový modem i včetně nového napájecího zdroje? Mně kdysi měnili modem také (kvůli podobným problémům), ale nechali mi tam staré napájení a bylo to nakonec v něm....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...