Přejít na obsah

Výpadky internetu při používání ESET Smart Security v4.0


Návštěvník Ankroth

Doporučené příspěvky

Návštěvník hh

Heh, neda mi, abych si taky trosku nepridal...

Protoze sem mel nedavno nakou virovou nakazu a normalne antivirus nepouzivam premyslel sem o TrendMicro ale protoze ten hlasi dost falesnych poplachu tak sem tam dal Eset, zejo stary NOD32 jadro - proste programek ktery nesezere vsechnu RAM a CPU idealni....

Jako antivirus ovsem - pokud by clovek pominul otravne hlasky ze se stahla aktualizace (coz je asi nejdulezitejsi zprava na svete a nepodarilo se mi to vypnout).

Jenze co cert nechtel, jak sem odstranil viry, tak me to kurna porad nak moc zralo cpu, nejdriv antivirus byl moc aktivni a pak uz me nascanovano a ejhle ono to nak divoce komunikovalo se siti asi nejaky hacker me hackoval nicmene loupl sem tam aktualni SMART security verze 3 i s firewallem a byl klid (prozatim). Kdyz nekdo jen tak bokem prida ke svemu programu firewall tak se da cekat ze ten firewall nebude kdovijaky, ovsem toto jsem veru nezral. Nainstaluju necham automaticky rezim OK, pak pustim prohlizec a NEMUZU SE PRIPOJIT KE STRANKAM. No rikam si firewall by snad takove veci mel zvladat, navic je to komercni produkt, ktery si koupi nekdo kdo o tom vi kulovy a nepojede mu to???? Dobre je to blby firewall, tak jsem prepl na rezim VZDY SE ZEPTEJ, CO UDELAT a zapamatuj si to. Pustim prohlizec.... POVOLIT PROHLIZEC - odchozi komunikace ANO, prichozi ANO, vzdy ANO. OK funguje to slava... Jenomze po nake dobe clovek zjistuje, ze se ten internet nejak plouzi protoze to nejak asi filtruje a nakonec ve finale po nake dobe to ZASE NEJDE VUBEC. Takze super FIREWALL vypnout AAANO. Akorat tam je zas permanentni otravna hlaska ZE FIREWALL JE VYPNUTY (JA VIM!). Jeste jako perlicka... jednou nebo dvakrat se mne stalo na notebooku ze jsem to probudil ze STANDBY, kdy se to chova tak ze se znova inicializuje pripojeni k siti a protoze jsem mel zrovna zaply ten firewall tak to udelalo neuveritelnou vec ZABLOKOVALO TO PRIDELENI SITOVE ADRESY a ukazalo to takovou tu ikonku odpojeni. Ve firme ESET jsou totiz natolik genialni ze jim doslo ze cely Internet je virus a tedy nejucinnejsi ochrana je jej kompletne zablokovat. Smekam klobouk dolu... Jestli tady nekdo pisete o nejake chybe firewallu nevim, me firewall prisel v uvozovkach funkcni jen totalne dementni. Co se tyce nove verze zatim jsem nemel odvahu zkouset, ale co jsem videl to uzivatelske rozhrani vypada uplne stejne mozna ma trosku jine barvicky, tak necekam ze by slo o neco jine. Jak sami uvadeji jedna se o pokracovani ci spise nadstavbu programu NOD32 tedy (byvaly) kvalitni antivir, na ktery je nabalen jakysi balast. Renderovanemu reklamnimu videu s robotem ktere bezi i v televizi se muzu jen smat a je videt jak tato firma uvazuje namisto aby prodavala kvalitni produkty. A muzu byt jen hrdy ze jsem za to nedal ani korunu, kdyz to taky stoji cca 2000 a to na ROK !!!. A jinak jste se nepos..li? :) Jinak se pry chysta zdarma antivirus od Microsoftu ktery doufam takovymto zmrdfirmam vytre zrak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník OndrejB
...

ESET Smart Security:

Cena - 1 rok 1486 Kč / 2 roky 2230 Kč

Prodloužení - 1 rok 1040 Kč / 2 roky 1873 Kč

 

Jinak to, co tu popisuješ, se mi v životě nestalo. A to jsem používal ESET docela dlouho :) Teď mám ale AVAST, nechce se mi řešit pořád licence.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník allien

Tak ESET vydal novou verzi Smart security,viz changelog:

http://www.eset.cz/eset-smart-security-4-changelog

Verze 4.0.417

 

* Opravené chyby v modulu personálního firewallu:

o Přidána detekce pro virus Conficker

o Změny v kontrole TCP streamu

o Opravena kontrola binárních pravidel v ipv6

o Opraven BSOD na Vistách při přístupu na mapované disky

o Odstraněno potencionální zamrznutí systému během přihlašování uživatele

o Opravena detekce útoku DNS cache poisoning

o Opravy a změny filtrování protokolu ICMP

o Úprava kontroly ARP

o Opravena chyba způsobující odpojování routerů a datových karet od internetu

* Oprava filtrování protokolů (správné zobrazení celého listu certifikátů)

* Oprava v nastavení limitu velikosti kontroly archivů (nyní je hodnota v GB zobrazována správně)

 

Zatím po instalaci funguje.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...