Přejít na obsah

Problém je, ale kde?


Návštěvník yoky

Doporučené příspěvky

Návštěvník yoky

Stala se mi taková věc. Mám 2 TV Sony na modulech před cca 3 týdny začal vypadávat signál a to třeba na 10 minut nebo se opakovaly několikrát rychlé výpadky. Objednal jsem technika z UPC a přijel snad druhýá den. Vše zkontroloval a konstatoval, žeč je vše v pořádku a kdyby se to opakovalo, tak mám zavolat na TP a požádat ať přijede někdo s lepším měřákem. Mimo to vyměnil v domě u rozvodů nějakou součástku, která byla hodně cca 5 let stará a UPC ji už nepoužívá. Jenže opět večer se situace opakovala a tak jsem povolal dalšího. Rozebral a zkontroloval zásuvku a vše proměřil. onstatoval, že je to vše OK a signál, že je silnější. Samozřejmě, že se situace opakuje a tak jsem si myslel, jestli to není modulem, ale, že by oba moduly stejně zlobily ve stejný okamžik? Co si o tom myslíte? Kde by mohla být chyba?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník yoky

TV 1 je zapojena cca 1.5 m od zásuvky a druhá je cca 5, rozvod dělalo UPC. Když to vypadne tak nejde nic žádný program. U obou TV. Kabely byly zkontrolovány a vyzkoušel jsem i nový Belden H125 s koncovkama Gilbert a to samé. Někdy to jede třeba pár dní a nic a někdy to je třeba 5x za hodinu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník yoky

tomus díky . Zapoměl jsem poznamenat, že se technik též zmínil, že venkovní vedení kabely, které jdou po fasádě jsou tady od začátku tedy minimálně 5 let jsou to ještě ty černé, kdy jue k silnějšímu kabalu ještě jeden tenký a ten je přerušen tedy od UPC. Též mluvil , že je možné, že na kabelu je nějaká spojka. Ale to je vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...