Přejít na obsah

UPC modem EPC2100 vs Router TP Link TL-WR543G


Návštěvník borsuk

Doporučené příspěvky

Návštěvník borsuk

Zdravim, popisovane propojeno pres UTP kabel, rychlost tam i ven v poradku, co mne trapi: od vcerejsiho odpoledne trvale rychle blikani indikace WAN na Routeru a indikace PC na modemu, pred timto datem oba indikatory jen jakoby poblikavaly obcas, zkousel jsem restartovat modem i router, pro jistotu zmenit klic, bezvysledne. Jejich technik mi toto nedokaze nijak vysvetlit, jen konstatoval ze pokud pripojeni bezi jak ma, mam to nechat tak, mi to ale neda, cim toto muze byt, mate nekdo podobny problem??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník spasen
Zdravim, popisovane propojeno pres UTP kabel, rychlost tam i ven v poradku, co mne trapi: od vcerejsiho odpoledne trvale rychle blikani indikace WAN na Routeru a indikace PC na modemu, pred timto datem oba indikatory jen jakoby poblikavaly obcas, zkousel jsem restartovat modem i router, pro jistotu zmenit klic, bezvysledne. Jejich technik mi toto nedokaze nijak vysvetlit, jen konstatoval ze pokud pripojeni bezi jak ma, mam to nechat tak, mi to ale neda, cim toto muze byt, mate nekdo podobny problem??

 

Používám stejný router již déle než rok a půl a projevuje se úplně stejně (rychlé blikání WAN diody). Nejedná se o závadu, ani nic neobvyklého, není to třeba řešit. Router jede spolehlivě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník AjSi
Zdravim, popisovane propojeno pres UTP kabel, rychlost tam i ven v poradku, co mne trapi: od vcerejsiho odpoledne trvale rychle blikani indikace WAN na Routeru a indikace PC na modemu, pred timto datem oba indikatory jen jakoby poblikavaly obcas, zkousel jsem restartovat modem i router, pro jistotu zmenit klic, bezvysledne. Jejich technik mi toto nedokaze nijak vysvetlit, jen konstatoval ze pokud pripojeni bezi jak ma, mam to nechat tak, mi to ale neda, cim toto muze byt, mate nekdo podobny problem??
mam router TP -Link TL-R460 a blika mi to uplne stejne, nemusis si toho vubec vsimat, je to naprosto normalni
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník borsuk

To se mi ulevilo, jsem se domnival ze se jedna o nejakou technickou zavadu, ale proc to zaclo tak divoce blikat az ted treti den, od UPC mam pripojeni od zacatku unora a urcite tohle nedelalo, proto ten neklid...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník Petr2009

Pouziva nekdo tenhle router s modemem Thomson TCM390 ? Zda se ze je s tim problem, obcas komunikace chcipne a modem (ne router) se musi restartovat. Snazim se najit kde je chyba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...