Přejít na obsah

Modem k internetu a telefonu


Návštěvník dzioush

Doporučené příspěvky

Návštěvník dzioush

Zdravim ,

vsiml jsem si ze UPC dava jiny modem pokud si obednate i internet (ktery ma rj 11 konektor) . Je nejaky vetsi rozdil mezi obycejnym a timto ? Myslim jestli treba nema mensi propustnost nebo vetsi odezvy (u internetu 20M ) ? Precijen musi jeste delat VoIP server pro ten telefon a ja nemam moc rad veci ktere jsou moc integrovane , prcijen se tam muze i vice veci pokazit .Mate tady nekdo kdo prechazel z internetu na internet+telefon zkusenosti se zhorsenim netu ? Precijen je 20 mb uz docela rychlost a ta zatez na ten modem bude znacna . Telefon chci pouze na pripadnou komunikaci s UPC KC jak si tady procitam ty prispevky tak se to muze hodit .

 

BTW ten telefoni tarif za 1 kc je opravdu za 1 kc(+1kc pronajem modemu + 1kc za pronajem telefonu ) ? nebo je v tom nejaky obchodni trik ? Nerad bych platil vic nez ty 3 kc :D za sluzbu kterou nebudu vyuzivat (jen na "co kdyby " ) . Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevidim zadny duvod proc by modem s telefonim adapterem MTA mel jet nejak hur nez obycejny modem,

samotny provoz telefonu pri hovoru dela asi 50 kbit/s coz je naprosto zanedbatelna slozka, zvlast pri soucasnych megabitovych rychlostech internetu a nepoziva se technologie VoIP, ale Packet cable.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Já jsem přecházel z internetu na internet + telefonní služby už za Karnevalu (ještě za dob testování) a žádné zhoršení jsem nepozoroval. Funguje to pořád stejně, a ani nevidím důvod, proč by to mělo fungovat hůř.

 

Ten telefonní tarif opravdu stojí 1 Kč měsíčně, ale pouze na 12 měsíců, poté už to je za 220 Kč měsíčně (vše píšou na webových stránkách). Nejlevnější tarif, co UPC nabízí stojí 50 Kč, jmenuje se Kredit 50 (dle mého názoru je výhodnější, než tarif Basic za 220 Kč).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dzioush

no v tech zarizenich taky uricte neni buhvijaky procesor . nemluvil jsem o zatezi datove ,ale spise spracovavani dat pro ten telefon , digitalizace a odesilani (a naopak ) ,ale pokud to neni cele zadarmo tak do toho nejdu . (ne ze by mne ty penize vadili ,ale toto uz mam zarizene pres jine VoIP takze by to bylo jenom navic .dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...