Přejít na obsah

nefunkční 10 dení startovací promo


Návštěvník joan07

Doporučené příspěvky

Návštěvník joan07

Dobrý den,mám takový problém....předevčírem mi byl technik nainstalovat set top box kde mám placenou nabídku starter plus kanály HBO...10 dní by mi měli fungovat všechny programy a po uplynutí pouze placená nabídka...bohužel do této doby mi jedou pouze tři programy a ostatní jsou bloklé pod značkou dolaru...zkoušel jsem snad všechno od vymazání a načtení programů přes kontrolu kabelů atd.nechce se mi utrácet stovky za kredit a dovolávat se na zákaznickou linku...pokud již někdo měl tento problém ať mi prosím odepíše..děkuji moc..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dajosx

Nalaď programy znova manualně (ne automaticky )..... a nech zapnuty settopbox na jednom programu minimalně 30 minut... a se settopboxem nic nedělej a naskočí ti vše na těch 10 dnů....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvuj problem je v tom, ze na tvuj STB jeste nedorazil signal pro sparovani karty s STB,

takze pro jistotu STB na chvily odpoj el. zasuvky, po zapnuti ho resetuj STB do tovarniho nastaveni, pote nalad manualne znovu kanaly a nech ho pustene treba na CT1,

tak dlouho dokud dokud to nenabehne, muze to trvat az nekolik hodin.

Pokud to nezabere, tak volej infolinku, at ti znovu poslou obnovovaci signal.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je právě o tom že když nechám STB naladěnej na jeden kanál tak se mi asi po půl hodince STB sekne a musim ho vytáhnout ze zásuvky...jinak u těch blokovanejch kanálů mi normál jede signál akorát je u něj pořád symbol dolaru..tak to budu zkoušet no a kdyžtak tam zejtra zavolám...štve mě to teda a dost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník yoky

Také si nemyslím, že by byl problém v přístroji. Jak H 6000 tak 7000 u mne běhaly dlouhou dobu bez problémů. Faktem, ale je že po návratu z dovolené jsem trpěl obdobným problémem a na 3x se to nepodařilo tedy obnova signálu. Tak jsem změnil nabídku objednal jsem Supreme a ejhle to běhalo. Nyní už mne trápí jen časté vypadávání signálu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...