Přejít na obsah

Sdílení NETu


Návštěvník Kdosi

Doporučené příspěvky

Přemýšlím že bych domů pořídil TURBO (beztak platím už přes 5 let za Komplet), a strčil ho do indoorového WIFI AP+routeru, který bude dělat druhý NAT. Nemám PC, jen firemní notebook s WIFI kartou, takže bych jej využil.

 

Jsem v cihlovém činžáku, takže tu nejsou žádné armované panely, počítám že to moje APčko bude dosti silné i v partajích až dvě patra nahoru i dolů, pravděpodobně bych našel někoho kdo by se se mnou na těch vydřidušských 12 stovek měsíčně skládal.

 

Četl jsem že Karneval povoluje připojení dvou počítačů na jednu přípojku- můžou být v různých domácnostech? Ve všeobecných podmínkách jsem to nemohl najít. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli je to pravda tak je to fakt legrace... To je jako když přijdu do samoobsluhy, a pro sebe si můžu koupit co chci, ale pivo pro souseda za příplatek. :) :) :)

 

Já to asi budu sdílet tak jako tak, ptal jsem se jen jestli můžu dát dole v baráku cedulki na nástěnku, nebo musím partaje obejít jednotlivě. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
Jestli je to pravda tak je to fakt legrace... To je jako když přijdu do samoobsluhy, a pro sebe si můžu koupit co chci, ale pivo pro souseda za příplatek. :) :) :)

 

V samoobsluze si můžeš koupit co chceš, stejně tak můžeš koupit sousedovi, co chceš - v obou případech musíš zaplatit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechapu, jestli si delate srandu, nebo to myslite vazne.. Pokud bych vzal televizni signal z jedne pripojky, zesilil a rozvedl do druheho bytu, tak je to evidentne jasna kradez, neco jako piratske kopirovani software. Ale preprodani casti konektivity je neco naprosto jineho, a domnivam se ze proti tomu Karneval nemuze rict jedine krive slovo. Nepreprodavam jejich "pripojku", ale stahovana DATA, na ktera nema Karneval zadny vlastnicky vztah.

 

Dokonce to ve svych propagacnich materialech explicitne zminuji, vyslo to v tom jejich platku "Kablík". Jakysi pubertak rika, ze rodice maji doma kabelovy internet, ze je to rychle, a ze "ve skole su king", kdyz chce nekdo neco stahnout, tak mu to stahnu a vypalim.

 

Nevidim zadny podstatny rozdil v tom, jestli se vtah mezi tim klukem a jeho spoluzaky odehrava na urovni vypalovani CDcek, nebo preposilani sitovych packetu- je to naprosto totoza konfigurace, zakaznik karnevalu proste vystupuje v pozici zprostredkovatele. Teto pozici se nejde ubranit, pokud bych to totiz delal do dusledku, musel bych pred ostatnimi tajit veskere informace, ktere jsem se prostrednictvim internetu dozvedel, coz je absurdni.

 

Takze muj nazor je, ze pokud Karneval zminuje stahovani souboru z internetu pro treti osobu jako korektni jednani, je s nejvetsi pravdepodobnosti korektni i stejne jednani na IP urovni, a opravdu rad bych slysel nejaky solidni argument proti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...