Přejít na obsah

Sdílení NETu


Návštěvník Kdosi

Doporučené příspěvky

Když natáhneš kabel s Trubem k sousedovi nebo nabídneš připojení kamáradovi naproti přes Wi-Finu, tak to není pro vlastní potřebu. To snad chápe chápe každý svéprávný člověk.

Nikoliv. Každý svéprávný člověk chápe že potřeby některých lidí mohou nedělitelně obsahovat i uspokojování potřeb jiných lidí. Lidské potřeby mohou být nezbytné nebo zbytné, důležité nebo malicherné, ale nikdy nejde potřebu jednoho člověka označit za potřebu jiného člověka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže, podle vás je nabídnutí Turba nebo programů kabelovky sousedovi využívání služby pro vlastní potřebu?? To snad nemyslíte vážně.

 

Smluvní podmínky nenařizují tajit před okolím fakt že jsem uživatelem Turba a přípojku využívám dejmetomu na 10%. Takže myslím že informovat (což prakticky znamená nabízet) můžu. Pokud se pak soused napojí na moje APčko, bude operátor muset dokázat že jsem o tom věděl (což bude možné ale velice obtížné), a že jsem "provedl zásah do sítě nebo koncového zařízení" (což jsem neprovedl). Zkrátka, byli by docela fucked up. A vlastní blbostí, mají mít rozumější LIGHT nabídku, pak by žádný prostor pro sdílení nevznikal.

 

Naštěstí tohle už řešit nemusím, konečně jsem přemluvil manželku že Hallmark ani HBO nemusí, Óčko pouští komerční sračky a ujetý SMS chaty, na Spektru vypadává zvuk, a na dětských kanálech jsou úchylárny po kterejch mi ze syna vyroste akorát magor. Takže po novém roce jdu odhlásit kabel a přejdem na DVB-T, na NET mi bude stačit GPRS. Škoda akorát ETčka a CSka, pingy na GPRS jsou děsný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...