Přejít na obsah

router Edimax BR-6104K Nastavení


Návštěvník rhrh1

Doporučené příspěvky

Návštěvník AjSi
Ahoj mohl bys mi to popsat podrobněji to nastavení v počitači hlavně jak se ktomu dostanu mam windows XP a IP adresu tam mam napsat co mam od UPC a nebo tu routrovou dík předem :roll::roll:
na tom odkazu co sem postnul je podrobnej navod. najdi si v tom seznamu tvuj router, pak co chces forwardovat(proste neco vyber, princip je stejnej), a pak uz to snad zvladnes sam(jesi neumis anglicky tak mi hod pm no)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kleff
Když to mam bez routru tak my server běží na ip adrese 84.242.92.243:28960 to mam v nastaveni serveru a tak mě ostatní najdou ten port sem tam zadaval ale je to pořad to same tak nevym co stim. :(:(

Ostatně pod stejnou IP budeš navenek vystupovat i při naforwardovani portu.

V routeru si nastav aby tvemu pocitaci prideloval stale stejnou lokani IP, pak nemusis resit nastaveni IP v pocitaci a nechas tam zjistit IP automaticky. V routeru pak nastavis ve forwardovani portu lokalni IP tveho pocitace a port na kterem na pocitaci nasloucha server.

A pokud nekde nemas v routeru neco zablokovanyho tak to musi fungovat (pokud ovšem cod funguje i na naforwardovanym portu). Jinak pokud si doted mel komp primo na modemu, tak si muzes nastavit v routeru IP svyho kompu do DMZ (coz je vicemene taky naforwardovani portu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...