Přejít na obsah

Modem ?


Návštěvník totaljoint

Doporučené příspěvky

Návštěvník totaljoint

Zdravim, od navyseni rychlosti, rychlost i celkem odpovida 20/1,5 ping na seznam 15-22ms... Mam modem WebStar-dostal sem ho pred 3ma rokama ke Karnevalu,samozrejme jede 24/7/365v kuse... Posledni mesic registruju Kdyz zacnu hrat neakou hru po netu a zacne prez modem proudit vice mnozsvi dat a kontrolky zacnou tak krasne blikat tak asi po pul hodine hrani prestane blikat kontrolka SEND (Ale vse jede jak ma) a po dalsich cca 3 hodinah se resne modem sam a kontrolky zase na pul hodky vsechny fungujou a porad dokola, Restart modemu mi trva cca 30 vterin ale mezi tim samozrejme spadnou vsechny aplikace internet vyzadujuci... :( Mam pozadovat taky reklamaci? Aby neprisel typek nevymenil modem i adapter a bez vysledku jako jsem tu nekde zahlid...:):( JInak jsem z Ostravy-Jihu (Hrabuvka) a koukam ze zase se tu delaj od Venuse vykopove prace po trase kabelovky, jestli to nema s tim neco spolecnyho jestli teda fakt neposilujou tu sit a dela to ted bordel... Dik.

 

Sry nechtel sem delat new topic ale klikl sem dole na misto odpovedet na nove tema, treba to hodte nekdo do padani modemu, tam jsem to chtel puvodne napsat.. :):(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník totaljoint

A nebo se hned vedle vtisla poda s optikou :D koukal sem na cenik a rychlost 50M/6M o pade drahsi nez platim ted 20/1,5 a jeste jaksi hapruje... Vona se taky naskytuje prilezitost slevy, kdyz pouziu tady osveceny bububu ze to jede spatne atd. ale naco net se slevou kdyz na tom nejde pomalu nic delat... Tagze uvidime :) a kdyz to tak vemu je levnejsi obednat si net od pody na ostravskem pevnem cisle a prez formular zrusit UPC, nez volat 3x na drahy upc cislo aby to zpravili :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník UPC-021

Podu mám, rychlost je stabilní, dodržují ji.

Omezení P2P nebo FUP tam taky není.

Za drobný příplatek (180Kč) získáš navíc IPTV a o 10 Mbit internetu více.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...