Přejít na obsah

Dost divná firma


Návštěvník Pepa

Doporučené příspěvky

mluvim o tom, ze kdekoli mas zminovany porizeni internetu, tak mas 500 Kc zrizeni a 1K Kc zaloha za modem....nikde ani slovo o tom, ze budes platit za kabel a zasuvku.....ani z toho ceniku to teda jasny neni...imho je to dobrej podraz na zakaznika...v tomhle kontextu je celkem vtipnej slogan "Žádné poplatky navíc"....;(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
mluvim o tom, ze kdekoli mas zminovany porizeni internetu, tak mas 500 Kc zrizeni a 1K Kc zaloha za modem....nikde ani slovo o tom, ze budes platit za kabel a zasuvku.....ani z toho ceniku to teda jasny neni...imho je to dobrej podraz na zakaznika...v tomhle kontextu je celkem vtipnej slogan "Žádné poplatky navíc"....;(

 

zásuvka Karneval 1 ks 151,26 180,00

konektor 1 ks 29,41 35,00

rozbočovač nebo odbočovač 1 ks 138,66 165,00

kabel koaxiální nebo UTP 1m 11,34 13,50

USB 1.1 kabel, 5 m 1 ks 67,23 80,00

lišta instalační 1 m 21,01 25,00

síťová karta PCI 100/10 Mbps (Ethernet, IEEE/802.3, RJ-45) 1 ks 243,70 290,00

síťová karta ISA 10 Mbps (Ethernet, IEEE/802.3, RJ-45) 1 ks 411,76 490,00

síťová karta PCMCIA 100/10 Mbps (Ethernet, IEEE/802.3, 32bit) 1 ks 1 050,42 1 250,00

kabelový modem standardu DOCSIS nebo EuroDOCSIS (cena za

ztracený, ukradený nebo poškozený kabelový modem).

1 ks 2 500,00 2 975,00

 

:wink:

 

Kompletní ceník je zde http://www.karneval.cz/storage/att/Cenik_servis.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kleff

Já zase musim říct že když mě instalovali karneval, tak přijel technik něco jsme si vysvětlii - kam dát modem, délka koaxu, atd. Vzhledem k tomu ze mam komp uplne jinde nez zasuvku, tak jsem komp prinesl k zasuvce, technik pripojil modem, nacvakul mi kabel, nastavil komp a nic net, nesel, modem furt blikal vsemy moznymi diodami a nic, tak jsem cekali a cekali a cekali az najednou se modem se pripojil a vse fungovalo. Mezitim jeste technik, nekolikrat byl ve skrini karnevalu ktera je o patro vys a cosi tam steloval. A zaplatiti chtel akorat za UTP kabel a konektory, jinak nic, samozrejme ze krom zalohy na modem.

A kdyz mi jindy najednou zacalo po chvili padat pripojeni na FTP bezici na mym kompu, tak jsem jim zavolal, slecna nemela ani paru o cem mluvim tak me prepojila na technika ten cosi zjistoval, a ze se na to prijede podivat. A tak cekam doma, a najednou nekdo zvoni a tam je technik ktery rekl ze je vse OK a ze komp videt nechce a ze to funguje - mimochodem chyba nebyla vubec na strane karnevalu, ale v miste kde jsem to zkousel. Vubec nic jsem neplatil a od te doby mi navic net jede rychleji, ze zacatku to stahuje treba i pres 1500 kb/s a pak to pomalu klesa, takze kdyz stahuju neco coa ma treba 40 MB tak to ani nestihne klesnout na standardni rychlost 125 kb/s. Takze stezovat si nemuzu, jedine na co si muzu stezovat je signal TV, na vetsine kanalu je videt ruseni, behajici cary, atd (neni to nic vazneho, ale videt to je) - na infolince i technik u me doma rekl ze takovej ten signal proste je, u sousedu jsem to nezkousel, protoze je mi to celkem jedno neb se na TV divam tak jednou za 14 dni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Worme, vypadá to že jsi nějak spojen s Karnevalem - nic proti tomu.

 

Pověz mi, k čemu je mi ceník se třiceti nebo kolika položkama když nevím co z toho je potřeba? Ty to víš když jseš od nich ale já vůbec nevím jak ta vaše služba funguje, co ty položky přesně znamenají a co z toho bude potřeba a co ne.

 

Přijde ti normální chtít po někom aby dal závaznou objednávku aniž by věděl alespoň přibiližně cenu? Mě teda ne. Rozhodně jsem tohle ještě nikdy nezažil! Pro mě to bylo naprosto jasný varování "od Karnevalu rychle ruce pryč".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

Přijde ti normální chtít po někom aby dal závaznou objednávku aniž by věděl alespoň přibiližně cenu? Mě teda ne. Rozhodně jsem tohle ještě nikdy nezažil! Pro mě to bylo naprosto jasný varování "od Karnevalu rychle ruce pryč".

 

Narazils na stejny problem jako napr. ja u Telecomu - hloupa, veci neprilis znala operatorka. Staci se nechat prepojit nekam vejs, k nekomu kdo umi to, za co je placenej a tam uz podle me uspejes lip - ta pipka proste jenom vi, ze to na co se ptas se na skoleni neucilo a ona to nezna jako beznej dotaz, tak se zasekne a odpovida ti defaultni odpovedi ze smernic. Ze si mas podat objednavku :)

Upraveno uživatelem Derek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
Worme, vypadá to že jsi nějak spojen s Karnevalem - nic proti tomu.

 

Pověz mi, k čemu je mi ceník se třiceti nebo kolika položkama když nevím co z toho je potřeba? Ty to víš když jseš od nich ale já vůbec nevím jak ta vaše služba funguje, co ty položky přesně znamenají a co z toho bude potřeba a co ne.

 

Přijde ti normální chtít po někom aby dal závaznou objednávku aniž by věděl alespoň přibiližně cenu? Mě teda ne. Rozhodně jsem tohle ještě nikdy nezažil! Pro mě to bylo naprosto jasný varování "od Karnevalu rychle ruce pryč".

 

No s Turbem celkem spokojenej jsem.

 

Tak když nemáš síťovku, tak budeš asi platit 290 Kč za síťovku a 13,50 Kč za metr UTP kabelu. Když mi volala operátorka z Karnevalu, tak se mně patal jestli budu potřebovat síťovku a kolik metrů kabelu. Jestli mluvila i o nějakých jiných poplatcích, to už si přesně nepamatuju.

 

Jakou závaznou objednávku? Cenu čeho? Můžeš být konkrétnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten utp kabel by mel bejt asi od urciteho poctu metru....neco jako 2,45 metru kabelu v cene, zbytek zaplat....ale to je to, co neni nikde receny....proto je ten materialovej cenik naprosto irelevantni, kdyz ty nikdo nerekne, v kterym okamziku ho pouzit.....zatim to vypada, ze cenik drzi pred sebou jako vymluvu - "ale my jsme vam to nauctovali presne podle ceniku"...stejne jako jakakoli jina "velka firma"....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakou závaznou objednávku? Cenu čeho? Můžeš být konkrétnější.

 

Chtěli po mě objednávku Karneval internetu aniž by mi řekli kolik celkem zaplatím za zřízení, připojení, nastavení a já nevim co všechno ještě. Prostě kolik mě to bude stát??? Nebo si pořád nerozumíme? No přesně tohle jsem už někde zažil - nepracuješ náhodou pro Karneval?

 

Jak si mám něco objednat když nevím kolik za to zaplatím? Řekli dejte si objednávku, cena se uvidí na místě. To je hezký že je tam ceník s tisíci pro mě záhadnejma položkama. Já nejsem technik Karnevalu tak těžko můžu vědět co z toho budu platit a co nebudu a kolik. Co třeba ty rozbočovače? Vim já co to je? Kolik jich budu muset mít? Žádnej? Jeden? Pět? Deset? Dvacet? A takhle by to šlo s každým řádkem. To je ta služba jenom pro odborníky na stavění sítí? Já myslel že si to může koupit i průměrně chytrej Pepa.

 

Stručně a jasně chci vědět cenu před objednávkou, to je snad normání ne? Setkal jsem se s lecjakejma vykukama ale chtít po mě objednávku bez ceny si ještě nikdo nedovolil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...