Přejít na obsah

Problem s pripojenim k internetu


Návštěvník veczi

Doporučené příspěvky

No já nevím, čemu věřit. Mám mít 15 Mb, podle speedtest.net to mám, podle rychlost.cz nemám ani 9. Ale když si to přoměřím pomocí utilitky SpeedConnect Connection Tester, tak mi vyjde průměr pod 8 a hodně rozkolísaný průběh stahování, přitom mi ta utilitka začátkem dubna naměřila těch 15 a stabilní download.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník AjSi
No já nevím, čemu věřit. Mám mít 15 Mb, podle speedtest.net to mám, podle rychlost.cz nemám ani 9. Ale když si to přoměřím pomocí utilitky SpeedConnect Connection Tester, tak mi vyjde průměr pod 8 a hodně rozkolísaný průběh stahování, přitom mi ta utilitka začátkem dubna naměřila těch 15 a stabilní download.
ver tomuhle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Big Muscle

Já mám trochu jiný problém s připojením, tak se chci zeptat, jestli někdo trpím tím podobným než opět napíšu na technickou podporu. Stává se mi, že tak v intervalu 2-3 dnů najednou přestane fungovat internet - nedostanu přidělenou IP adresu a musím restartovat modem. Pak se to chytne a jede bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
no pomoci USB to jde...vykricniky uz nemam zadne a stale to nejde...zkusim teda nove ovladace...

jinak mi net jede zatim silene a to mam 10M...podle rychlost.cz se mi to vysplhalo max na 5130 -600 Kb/s down

1000-133 Kb/s up

ping od 30 nahorustabilita kolem 15 %

 

muze to byt tim USB?

 

Tím USB to být může. Myslím, že USB 1.1 má max. přenosovou rychlost 1 MB/s. Předpokládám, že modem má USB 2.0. Zkuste jiné USB v počítači (v biosu musí být povoleno USB 2.0, nebo jak se tam jmenuje). Já mám vzadu USB 1.1 a ve předu 2.0.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...