Přejít na obsah

problem


Návštěvník felo

Doporučené příspěvky

nějak nechápu tuhle diskuzi, neřešíme, jestli má 20M 3 IP a jak je využít, ale proč mu to nechodí.

Tak ještě jednou pro méně chápavé: má 1 IP a protože byl připojen přez USB je přiřazena na mac adr. USB modemu, tudíž mu nemůže LAN fungovat. Jedině vypnout modem na dostatečně dlouhou dobu, nebo zavolat technikum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dzioush
felo: kolik PC za modem pripojujes, pokud pouze jeden, tak by to pres sitovou kartu melo vpohode chodit.

 

by mne zajimalo jak ty 3 ip vyuzit . pres usb se pripojovat nehodlam a na lan mi to da jenom 1

Porid si switch.

 

pujde to pres switch ? co na to modem kdyz si bere vzdy mac adresu pocitace . jak se mu bude libit ze je tam pocitacu nekolik(mac adres) ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JirkaH
pujde to pres switch ? co na to modem kdyz si bere vzdy mac adresu pocitace . jak se mu bude libit ze je tam pocitacu nekolik(mac adres) ?

 

A k cemu by jinak ty IP byly? :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Nevím jak tomus, ale já dostanu jinou IP po změně zařízení (jiná MAC) a resetu modemu. A pokud se včas před vypršením pronájmu IP od DHCP vrátím zpátky k předchozímu zařízení, dostanu původní IP adresu. Takhle jsem měl IP adresu stejnou několik let.

Teď při pokusech s rychlostí s a bez routeru, jsem po dvou dnech bez routeru dostal novou IP adresu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník felo

ach jo !!:( vubec netusim cim to muze byt !!:( volal jsem tam a prej je to z jejich strany sporadku ! :( sitovku mam nainstalovanou spravne a ovladace taky :( restartoval jsem pc a modem a h***o ! :( porad mi to pise omezene nebo zadne pripojeni:(

 

poradte mi:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl při prvním připojení také podobný problém (ale nepřipojoval jsem se přes USB a ani nevím, že by taková možnost u mne byla). Zkoušel jsem třeba restart modemu se zapnutým PC, v "Připojení k místní síti" dát "Opravit" (možná nahlásí chybu, že nelze vymazat, tak bude nutno zopakovat hned po restartu PC), vložit ručně adresy (ale ne ty co jsou na obrázku, ale od UPC - mělo by to být v podrobnějších informacích o připojení přes USB, respektive na stránkách UPC) - a pak to zase přepnout na Získat adresu automaticky, popř. znovu dát Opravit. Něco z toho pomohlo, ale už nevím co, vím jen že to systému chvilku trvalo, než síť naběhla.

Ještě mě napadá, jestli nemáte ESS verze 4, tam jsou problémy s připojením k internetu.

Podobný problém měl nedávno veczi (také se mohl připojit jen přes USB), ale zatím tam nenapsal, jestli už je to OK: http://www.upczone.cz/viewtopic.php?t=2532

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...