Přejít na obsah

Notebook Acer Aspire 6930


Návštěvník djpaja

Doporučené příspěvky

Návštěvník djpaja

Ahoj, vlastním nového notebooka Acer 6930.Když mám puštěný mp3,nebo film tak mne hraje zkreslený brnitý zvuk v reprácích.Tento problém nastane i když je puštěn prohlížeč viz lidé.cz.Jev se projeví tak po 2.5hodinách.Setkal jste se stím už někdo,nebo je to na reklamaci notebooka viz ovladače.Předem děkuji dejte mne vědět na P.M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bych se spíš tázal někde, kde se v tom lépe vyznají, třeba zde: http://notebooky-forum.notebook.cz/index.php

Je tam sekce Notebooky Acer.

Máme doma Acer Aspire 5535. S chrčivým zvukem jsme se setkali snad tak dvakrát za těch 5 měsíců co ho máme, poslední dobou je v pohodě. Možná by to chtělo novější ovladače na zvukovku - Acer na svých stránkách jaksi ovladače neaktualizije, tak je stáhněte rovnou ze stránek Realteku jak jsem udělal i já (teda Váš ntb neznám, ale podle informací na webu by měl obsahovat Realtek HD).

Možná se Váš ntb přehřívá a má to vliv na zvuk. Ale pak je divné, že Acer na svých stránkách tvrdí, že "Testováno v prostředí s vysokou teplotou a vlhkostí", "Akustický test"...Tak snad to bude na reklamaci, když se závada projevuje až po nějaké době a pokud nepomohou ani novější ovladače.

My stále používáme chladící podložku Zalman NC-2000: http://www.czechcomputer.cz/product_doc ... AB390.html

Verze Realtek ovladače momentálně R2.24.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...
Návštěvník Alpyn

Také ho mám a dělá mi to samé, začne po chvíli chrčet při poslouchání rádia přes prohlížeč.Vždycky to vypnua potom zapnu a nedělá to. Řešil jsi to nějak ? Třeba reklamací ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...