Přejít na obsah

HANDAN CV-6000 DVR a problem s DD


Návštěvník sako verife

Doporučené příspěvky

Návštěvník sako verife

mam HANDAN CV-6000 DVR a z nej vedu pres optiku do zesilovace zvuk. Zrovna dnes me DD (pouze 2.0) ukazuje pouze u jednoho poradu/filmu na CT1.

Proc me nejde Dolby Digital u ostatnich filmu z jinych programu? Zrovna na Nove davaji nejaky novejsi film takze predpokladam ze i ten by mel jet minimalne v DD.

Zesilovac funguje normalne, testoval jsem to pro jistotu tak, ze jsem optiku z Handanu dal do DVD a pustil dvd. Zvuk krasne DD 5.1

 

Proc se me jeste nestalo ze bych nikdy nenarazil na program ktery by jel v DD 5.1 ? Pokud uz mam stesti ze narazim na neco v DD tak bohuzel jen 2.0

 

Programovou nabidku mam pouze tu zakladni, tedy nejlevnejsi, pro me staci...

 

kdo vi a odpovi?

Dekuji predem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Myslím, že v základní nabídce na žádný Dolby Digital 5.1 nenarazíš. V základní nabídce vysílá DD jen ČT1, jak také píšeš. Ale mám za to, že právě ČT1 vysílá jen v DD 2.0. Jinak poté v DD vysílá u rozšířených nabídek HBO, HBO HD a Filmbox HD. Snad jsem na nic nezapomněl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sako verife

no smula, me obavy se potvrdily. Alespon se uz nemusim zamestnavat premysleni jestli neni nejakej problem u me. :wink:

 

kazdopadne diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sako verife

opet hloupa otazka:

ikonka DD se ma obevit na obrazovce Tv nebo primo na pristroji?

 

Me digi tv docela zklamala, ja cekal ze uz v zakladnim balicku, bude obcas u nejakych filmu zvuk DD 5.1

Ale nemuzu chtit vsechno :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sako verife

Nemyslel jsem tim ze to je chyba UPC, ja proste digitalni vysilani chapal takhle, ze bude nejenom krasnej obraz ale i zvuk (myslim tim zneni v originalnim jazyce v DD5.1+CZ titulky a obcas cesky dabing, coz je dnes u vsech novych filmu standart).

Proste jsem to spatne pochopil :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...