Přejít na obsah

jakou uhlopricku


Návštěvník tjurny

uhlopricka ?  

16 hlasů

  1. 1. uhlopricka ?

    • 42
      7
    • 46
      6
    • 50
      3

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Návštěvník tjurny

Chci si koupit novou telku, bude Full HD, pozorovaci vzdalenost bude 2-2,5 metru. Budu pozorovat sd programy na dvbt-c + samozrejme domaci kino dvd, bd. Jakou by jste mi doporucili uhlopricku, aby bylo dvbt-c sd koukately a na 1080 byly videt detaily, proste nejakej kompromis. 42,46 nebo 50 palcu ? Mam zajem o plazmu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS3, popcornhour A-110, kupovat hd ready mi neprijde jako vyhodna investice do budoucna. na dvb-c mi nezalezi ani na ostatni vybave. vstupy nezajem bude prepinat receiver. zvuk nezajem externi repro, tunery nezajem externi zarizeni, a podobne blbosti typu pip,pap,dlna me take neberou. Pro me by bylo idealni jen display z jedni hdmi a nic jineho za rozumnou cenu. otazka znela jakou uhlopricku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O typu televize jsem už rozhodnutá (lcd Samsung b650), ale teď jsem ještě začala zpochybňovat úhlopříčku. Původně jsem chtěla 32´, možná by to ale sneslo i 37´.

Pozorovací vzdálenost bude cca 2,5 m (nejvzdálenější místo tak 2,8m).

Jaké s tím máte zkušenosti? Bojím se, aby na 37´nebyly víc vidět nedostatky signálu. Ale zase takový HD program (pravda, zatím jich je minimum) si tam člověk asi víc vychutná.

Díky za vaše zkušenosti.

  • Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul, modem Cisco 3208
  • Ostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...