Přejít na obsah

Musím platit pronájem HD STB k TV s CI slotem?


Návštěvník Poci

Doporučené příspěvky

Návštěvník Poci

Zvažuji koupi nové FullHD LCD TV vybavené MPEG4 DVB-C tunerem a CI slotem pro vložení párovací karty. Chci sledovat primárně Novu HD, nechci žádné další balíčky programů. Musím tedy každopádně mít jejich nabídku STARTER za 599 Kč.

Můj dotaz zní :

Musím od nich mít i pronajatý HD STB za 150 Kč měsíčně, nebo lze za jednorázový poplatek zakoupit kartu CONAX a tu následně vložit přímo do TV??? Chápu správně, že oněch 150 Kč stojí pronájem STB (který by mi ležel ve skříni) a šíření HD signálu je potom "zdarma" v rámci nabídky STARTER???

 

Díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nabídka Starter nestojí 599,- Kč ale 299,- Kč a neobsahuje Novu HD. Nabídka s Novou HD a dalšími cca 74 programy se jmenuje Standard.

STB si pořizovat nemusíš. Koupíš si modul na http://www.dvb-c-shop.cz/produkty/ca-mo ... pt-cxv.htm, k němu dostaneš kartu s nabídkou, na kterou uzavřeš s UPC smlouvu

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Protože jsem nechtěl kvůli následujícímu dotazu zakládat nový topic, tak se zeptám tady (pronájem settopboxu se tu řeší, takže to zase takový offtopic nebude):

 

jak dlouho budu muset platit UPC za pronájem boxu 150,- měsíčně? Mám CV-6000 DVR, které se dá koupit za něco málo přes 6 tisíc, takto za rok zaplatím za pronájem 1800,- a jestli dobře počítám, tak po uplynutí 3,5 roku už budu vlastně hodnotu boxu přeplácet. Má to UPC nějak ošéfované, nebo prostě můžu platit pronájem do konce života? To by byl drahý špás :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...