Přejít na obsah

Disney channel


Návštěvník hlavsar

Doporučené příspěvky

Tak podle informaci z prvni ruky (moje deti), dojde ke "spusteni" Disney channel (aneb prejmenovani Jetix) 19.9.2009.

 

zdravím, mohu se zeptát, odkud to vaše děti ví ? protože na parabole, ani digizone jsem to nenašel (datum)... tak mě napadá jedině, že vaše děti pracují v Jetixu :D ? Věřím vám, ale jen chci mít jistotu. :P nicméně díky

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hlavsar

Moje deti, pokud uz zapnou televizi (sestilety syn jinak kouka furt na sport), tak spolu koukaji z 90% na Jetix. A v nedeli pribehli, ze to hlasili v upoutavce na Jetixu. Mimochodem cestina te pani, ktera upoutavky na rebranding Jetixu na Disney namluvila, je naprosto strasna....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dajosx

Ano již 19.září 2009 zanikne JETIX a bude to v ČR DISNEY. Informace z JETIX. Viz i upoutávky,které běží od 1.srpna na tomto kanále.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník hlavsar

Otazka na majitele TV Sony s modulem. Do teto chvile se mi nezaktualizoval nazev kanalu. Na Handanu jiz nazev novy,ale ten byl ve stand-by cely vikend, Sonku jsem zapinal nekdy pred 2 hodinami. Kdy a pripadne jak Vam funguje aktualizace? Neni to stiznost, spis me to tak nejak zajima.... :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavni co vitam je, ze je cestina uvadena prioritne. Uz mi lezou na nervy madarske titulky a reklamy. Doufam, ze nebude trvat dlouho a budeme mit svou vlastni lokalizovanou verzi Disney Channel jen pro Cesko a Slovensko... Uz se tesim jak postupne budou pribivat dalsi a dalsi serialy, porady, filmy...

 

PS: V pondeli 21.9. sel serial Lilo a Stitch ve svedstine misto CZ audia a norstine misto EN audia... HLAVNE, ZE NE MADARSKY...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otazka na majitele TV Sony s modulem. Do teto chvile se mi nezaktualizoval nazev kanalu. Na Handanu jiz nazev novy,ale ten byl ve stand-by cely vikend, Sonku jsem zapinal nekdy pred 2 hodinami. Kdy a pripadne jak Vam funguje aktualizace? Neni to stiznost, spis me to tak nejak zajima.... :roll:[/quote

 

Na TV zadejte aktualizaci seznamu stanic, případně tento MUX znovu nalaďte (722Mhz).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavni co vitam je, ze je cestina uvadena prioritne. Uz mi lezou na nervy madarske titulky a reklamy. Doufam, ze nebude trvat dlouho a budeme mit svou vlastni lokalizovanou verzi Disney Channel jen pro Cesko a Slovensko... Uz se tesim jak postupne budou pribivat dalsi a dalsi serialy, porady, filmy...

 

PS: V pondeli 21.9. sel serial Lilo a Stitch ve svedstine misto CZ audia a norstine misto EN audia... HLAVNE, ZE NE MADARSKY...

Ta Lilo a Stitch byla takhle už v neděli, ale jednalo se o stejný díl, který jen v pondělí reprízovali.

 

A pokud jde o čistě českou verzi, tomu nevěřím. Vím, že Maciej Bral řekl, že je to jen technický problém, ale ono to tak snadné není. Problémem jsou satelitní platformy UPC Direct a Digi TV, které působí jak v Česku a na Slovensku, tak i v Maďarsku a tudíž by buď museli mít dvě verze Disney Channel, pro každou zemi zvlášť, nebo by sám Disney musel mít dvě verze kanálu, jednu pro české kabelovky a jednu pro UPC Direct a Digi TV, tak jako to má například Discovery. Ani jedno ale nevidím reálně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...