Přejít na obsah

výpadek brno lesná od pátku ráno


Návštěvník bhy

Doporučené příspěvky

Návštěvník bhy

dobrý den. od včerejšího rána mi nejde připojení, jsem v lokalitě brno-lesná, halasovo náměstí. na modemu svítí kontrolky power a receive, kontrolka send bliká. opakovaný restart modemu nepomohl, ani nechat modem delší dobu vypnutý nepomohlo. kabel a zásuvka jsou v pořádku. na technickou podporu jsem psal až před chvílí, takže zatím žádná reakce (volat jim se mi zatím po ránu nechce). je problém jen na mé straně, nebo jste na tom někdo podobně? díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník bhy

je to dost nepochopitelné, dělá to pořád, už čtvrtý den. (a z technické podpory mi nedošlo ani automatické potvrzení přijetí požadavku. a web http://registrace.upc.cz nejede. takže mám dojem, že chyba není na mé straně, i když nemusí to souviset. to tam mají všichni dovolenou?) jednou za čas přestane svítit a začne blikat i kontrolka receive a pak zase začne svítit, send ale vždycky jen nesvítí nebo bliká. je tu někdo z lokality brno-lesná, kdo může tohle potvrdit nebo vyvrátit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník bhy

aha, koukám že potvrzení přijetí požadavku skončilo ve spamu, takže není pravda že nedošlo. tak aspoň něco, třeba se tím budou zabývat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fireball

Je teda pravda ze sem z jine casti konkretne veveri ulice ale tady to vali bez problemu..ale byt tebou tak jim tam zavolam ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník allien

Ahoj,

Jsem taky z Lesné,ale už od května mám Netbox a ten funguje :-),tak nevím jestli je a nebo není výpadek...

Volal jsem na infolinku UPC:222980980 a je pouze výpadek v Brně Jundrově.Zavolej si na infolinku a tam se zeptej proč Ti nejde net.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...