Přejít na obsah

Internet 10M a více PC


Návštěvník Pelda

Doporučené příspěvky

Návštěvník Pelda

Ahoj chtěl jsem se zeptat na stránkách UPC píšou, že pokud chce uživatel připojit vice jak jeden PC musí mít ten větší tarif a to 30M. Chci se zeptat jestli je to opravdu nutnost. Chci si objednat ten 10M a chtěl bych mít připojené 2 notase a PS3 pokud to pujde. Někde jsem tu už četl, že to tu někdo má. Tak nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedná se o to že pokud má člověk tarif 10M tak modem povolí jen jeden PC (nebo router) a při připojení jiného je nutné ho restartovat. V případě tarifu 30M si modem pamatuje 3 zařízení takže není nutné pokaždé restartovat modem :)

 

Takže rada zní -> Pořídit 10M a k němu router za kterým můžete mít kolik PC chcete a měnit je jak se vám zlíbí.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud má 30M, tak mu pro připojení 3 počítačů stačí hub/switch. Pokud má jen 2 počítače, tak může jeden připojit přes ethernet a druhej přes USB...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud má 30M, tak mu pro připojení 3 počítačů stačí hub/switch. Pokud má jen 2 počítače, tak může jeden připojit přes ethernet a druhej přes USB...

V žádném případě neplatí co píšete :!:

 

Z MDM může být zapojen PC (router atd.) buď přes USB a nebo přes ethernet ale né obojím současně :!:

 

Ano pokud má někdo 30M tak stačí hub nebo switch ale i tak je lepší mít router. U 10M je nutné mít vždy router pokud chce kl. využívat více PC naráz.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JirkaH
Pokud má 30M, tak mu pro připojení 3 počítačů stačí hub/switch. Pokud má jen 2 počítače, tak může jeden připojit přes ethernet a druhej přes USB...

V žádném případě neplatí co píšete :!:

 

Z MDM může být zapojen PC (router atd.) buď přes USB a nebo přes ethernet ale né obojím současně :!:

 

Zajimave, ja mel takhle pripojeny PC a notebook.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

K tomuto tematu by som sa chel opytat, tiez mam 10M internet, a mam notas a PC, kabel som prepinal raz tu a raz tu a vsetko mi slo. Ked som preinstaloval winXP na PC prestalo mi to fungovat a ak sa chcem prepnut musim resetnut ruter. Neviete mi poradit ako to dostat do tej fazy ak oto bolo predtym? Kedze to predtym fungovalo.

Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...