Přejít na obsah

Detekujete často (zvlášť ve špičce) rozpad obrazu?


Návštěvník Weiny

Doporučené příspěvky

nazdar Tomus, není v Brně nějaký problém s muxem kde je spektrum a viasaty, všechny programy v tom muxu kostičkují, někdy dokonce nejdou vůbec a je slyšet pouze sekaný zvuk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Weiny

Dnes v noci jsem se chtěl dívat asi ve tři ráno na Bořiče mýtů a v digitálu to prostě nešlo, rozpadalo se to pořád, vlastně co 15s. V analogu to šlapalo OK, ostatní stanice šly i v digitálu v pohodě. Asi před měsícem jsem se kvůli podobným rozpadům nemohl dívat mezi 20:00 a 20:40h na JOJ-ku myslím, jelikož to co půl minuty tuhlo. Pak to spravili. Chci tím říct že mě to síťové a signálové odrušení zatím lehce koriguje takové ty nepříjemné záseky co byly cca po 10-15 minutách, takže člověk to přežil a díval se s tím, že snad už to nepříjde. Pak to přišlo zas a zrovna když to bylo nejdůležitější :-(

Signál byl vždy stejný, ten jsem kolísat snad neviděl.

Tohle s Belkinem ustalo, pokud to zlobí ale rapidně, tzn. častěji než 1x za 10-15 min, nepomůže nic, chyba je u zdroje a většinou to ten den nebo do druhého vyřeší. Rozvést to po lidech do celé republiky a řídit na dálku je zdá se nadlidský výkon a proto se s tím budem zřejmě trápit furt. Pokud to bude ale v kolejích co se mi podařilo vytvořit, konečně nemusím řešit jestli je chyba u mě a psát jim ty formuláře, ta věčná nespokojenost mě ubíjela. Dumal jsem hodně nad Skylinkem, ale musel bych zase bojovat s parabolou, řešit jejich balíčky a modlit se, aby moc nepršelo či nesněžilo, jelikož jsem satelit měl 15 let tak vím co to dokáže... Ale snaží se kluci, to se jim musí nechat. Už jen aby se to HD rozjelo pořádně a poprali se s těmi muxy, přeji všem trpělivost a co nejmíň výpadků...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...