Přejít na obsah

Kdy se konečně bude pronajímat PVR pro HD?


Návštěvník hujer

Doporučené příspěvky

Návštěvník Stanislav Macek
Když neodpovídají na email-dotaz,tak co jim zavolat?

 

Volal jsem, z techniků jsem mluvil s jiným technikem než s Kubíkem, který má na starosti testování. V podstatě jsem se dozvěděl jenom to co v té jejich starší informaci o testování Kaonu. O pronájmu pro UPC nevěděl nic, absolutní jistota, že nebude zablokován USB výstup také není, cena neznámá (dle zákaznické linky snad 10 tis. + cena 1 ks modulu s kartou (Kaon bude potřebovat pouze 1 dékodovací modul) a termín nejistý, snad do tří měsíců, ale kdo ví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
jestli to zablokujou, tak sou pěkný svině... pač pokud vim, tak v jincýh UPC zemích to je odblokované nebo ne?

Ty a tvý věčně ukřivděný výkřiky do tmy.

To že to je zablokovaný není jejich výmysl (I když některý kanály by mohli bejt odblokovaný).

 

Tak podle dnešní informace technika UPC má být možná už kolem Vánoc nebo začátkem příštího roku pronajímán od UPC - HD PVR STB a údajně za 150 Kč. Má někdo podobnou informaci? Stejně si myslím, že vytahování souborů do PC bude zablokované.

Do vánoc se to nestihne. Handan 8000 a Kaon K-3001 nebo minimálně jeden z nich by se měli brzy objevit (zatím mám informace že se testují oba ale už nevím zda se nasadí ten lepší nebo jak to dopadne). Přenášení souborů bude zablokované. A 150Kč za pronájem je blbost. Určitě to bude více.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Stanislav Macek

Do vánoc se to nestihne. Handan 8000 a Kaon K-3001 nebo minimálně jeden z nich by se měli brzy objevit (zatím mám informace že se testují oba ale už nevím zda se nasadí ten lepší nebo jak to dopadne). Přenášení souborů bude zablokované. A 150Kč za pronájem je blbost. Určitě to bude více.

 

A umíte si představit, že by jeden z těchto přístrojů, který by byl pronajímám u UPC bude mít zablokovaný výstup a současně stejný typ by byl prodáván u LICA jako odblokovaný. Já ne. Mám obavu, že stávající Technisat je poslední typ, u kterého bude fungovat volné přetahování souborů. Já ho asi koupím dřív než bude pozdě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když už jsme u toho, existuje nějaký DVB-C STB s nahráváním, ať už na interní nebo externí hdd, který by fungoval s CA modulem od Licy a dá se volně koupit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Staci si procist forum, hojne se tu diskutuje napr o STB Technisat.

 

dobře, tak existuje nějaký JINÝ než Technisat DigiCorder HD K2 :wink:

 

btw. Technisat ho už ani nemá v nabídce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...