Přejít na obsah

New UPC Fiber Power 50 tarif


Návštěvník Pecisss

Doporučené příspěvky

Návštěvník Pecisss

Mam takovej problem stahuji na P2P siti prvnich 7 dni mi šlapalo vse ok.

Co se tyka odeslani dat 5Mb/s.Po nekolika dni mi vse kleslo o pulku 2,5Mb/s.Meril jsem si rychlost a vypada to bez problemu i na technicke podpore nezjistili nic vazneho.

 

Neni mozne ze kdyz se stahne nekolik GB dat, upc snizi stahovani u P2P site?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník piposek

Pravděpodobné a tak reálné, že se to děje...

 

UPC prostě tam kde má ještě pomalou síť omezuje... Když někomu jede P2P nebo nějaký virus (chová se to defacto stejně) dva dny v kuse, tak mu prostě zpomalí na polovinu, pak na čtvrtinu...

Samozřejmě, tam kde už má infrastrukturu moderní je to bez postihů - týká se zejména lokalit, kde ve špičce běží 20M přípojky klidně i jenom 3 mega...

Ještě mám vysledováno, že se jedná hlavně o UPLOAD... Pokud cucáte, není problém, ale s uploadem vytíženým naplno více jak dva dny vás krouhnou - btw já si mylím oprávněně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník piposek

Ještě upřesním, že není p2p jako p2p... Třeba torrenty jsou takový humus, že rozesílají statisíce neužitečných paketů na všechny strany internetu, takže ten upload jede fakt do posledního volného místečka.

Takže argumentovat "stáhnul jsem JEN ... ..." je irelevantní, jelikože na torrentech je klasika, když člověk, který stáhne dejme tomu 2 GB klidně odešle 10 GB (z nichž užitečných může být klidně taky jen 2 GB).

Koukal bych tedy spíš na upload....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...