Přejít na obsah

Vypadky ceskych stanic - multiplex 410/64/6900


Návštěvník mag_cz

Doporučené příspěvky

Návštěvník mag_cz

Poslednich zhruba 14 dni mam silene problemy s prijmem programu na prvnich 7 pozicich (CT1, CT2, Nova, Prima, CT24, CT4 a UPC). Kazdy den vecer, cca od 18.30 s postupnym zhorsovanim, se kazdych nekolik vterin obraz i zvuk zasekne, objevi se hlaska, ze Signal neni k dispozici. Po cca 2-3 vterinach to zase bezi. Uroven a kvalita signalu v tu chvili poklesne na nejakych 7%. Normalne je pres 90%. Deje se tak jen v multiplexu 410/64/6900, jine programy jsou ok. Pred asi mesicem jsem menil vsechny kabely (mezi zasuvkou, STB a TV), ty co mam ted jsou jednou odstinene. Lokalita Plzen - Vinice. Mate nekdo podobne problemy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jirka

Mohu potvrdit, že v lokalitě Plzeň-Bolevec mám úplně stejné problémy na stejném muxu 410. Volal jsem kvůli tomu UPC, řekli, že pošlou technika, bohužel po hodině se to dostalo do normálu, tak jsem technika zrušil, takže bych měl smůlu a zaplatil bych 500,-, zvláště když kolem šesté večer technik nejezdí a úplně vidím, jak se mnou čeká cca od 17.30 do 19.00 abych mu ukázal to cukání a občasné písknutí zvuku. Pozoruji to také cca 14 dní.

 

Nejsem technik, proto prosím poraďte, aby mě netahali za nos, co může být příčinou, že mux 410 ukazuje stále stejné hodnoty kvality a síly i při záseku, avšak na 170.5 klesá na 7 procent, ale přitom HBO jde úplně normálně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohu potvrdit, že v lokalitě Plzeň-Bolevec mám úplně stejné problémy na stejném muxu 410. Volal jsem kvůli tomu UPC, řekli, že pošlou technika, bohužel po hodině se to dostalo do normálu, tak jsem technika zrušil, takže bych měl smůlu a zaplatil bych 500,-, zvláště když kolem šesté večer technik nejezdí a úplně vidím, jak se mnou čeká cca od 17.30 do 19.00 abych mu ukázal to cukání a občasné písknutí zvuku. Pozoruji to také cca 14 dní.

 

Nejsem technik, proto prosím poraďte, aby mě netahali za nos, co může být příčinou, že mux 410 ukazuje stále stejné hodnoty kvality a síly i při záseku, avšak na 170.5 klesá na 7 procent, ale přitom HBO jde úplně normálně.

Jedná se o to že HBO je vysíláno v jiném proudu (frekvenci, MUXu či v čem). Třeba v jeden den v týdnu chodí ve vaší lokalitě i později technici. To vypadá na nějaký větší problém. Ideální by bylo kdyby si toho všiml nějaký technik z Plzně u něj doma :D

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mag_cz

Pridam vyvoj situace: zalozil jsem minuly tyden popis problemu na web UPC, hned druhy den mi volali a ptali se, jak mi jde analog. Kdyz jsem rekl, ze nic moc, rekli, ze poslou technika a dokonce v case UT 18.00 - 20.00. Poslali taky obnovovaci signal. To bylo ve CT. Ve CT vecer jsem vypnul STB na chvili ze site a zadna zmena... CT i PA vecer peklo, nedalo se na to vubec divat. Od soboty ale vsechno ok... v utery tedy prisel technik, mladej kluk, kterej uz u nas jednou odstranoval huceni (pridal nejaky odstineni). Myslim, ze se celkem orientuje. Vymenil kabel mezi zdi a STB (i kdyz jsem rikal, ze mam novej. vymenil ho) a zmeril silu signalu. Nameril 58 dB, rikal, ze je to malo, ze ma byt kolem 64 dB. Sel do rozvodni skrine a prepojil to na jiny vystup, ktery skutecne 64 dB ma. Od soboty tedy zadne vypadky nejsou, po zasahu technika se dost zlepsil obraz na analogu a na HD programech, kde to zatim nekostickuje, ale problem s tim, ze obcas vidim obraz, co tam byl pres 5-ti minutama, zustava. Muj nazor ale je, ze vymena kabelu (kdyz jsem mel novy) a zvyseni signalu z 58 na 64 dB nemohla odstranit poroblem s vypadky signalu na ceskym muxu na 5%... Asi je to nahoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
Poslednich zhruba 14 dni mam silene problemy s prijmem programu na prvnich 7 pozicich (CT1, CT2, Nova, Prima, CT24, CT4 a UPC). Kazdy den vecer, cca od 18.30 s postupnym zhorsovanim, se kazdych nekolik vterin obraz i zvuk zasekne, objevi se hlaska, ze Signal neni k dispozici. Po cca 2-3 vterinach to zase bezi. Uroven a kvalita signalu v tu chvili poklesne na nejakych 7%. Normalne je pres 90%. Deje se tak jen v multiplexu 410/64/6900, jine programy jsou ok. Pred asi mesicem jsem menil vsechny kabely (mezi zasuvkou, STB a TV), ty co mam ted jsou jednou odstinene. Lokalita Plzen - Vinice. Mate nekdo podobne problemy?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník mkarek

od zařatení programu primalive

Jdou vypadky asi po 5 min v programech CT1, CT2, Nova, Prima, CT24, CT4

evidentně nějakej problém s multiplex 410/64/6900.

Máte taky takovej problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...