Přejít na obsah

Příliš pomalý internet! (doba dial-up)


Návštěvník ksajtak

Doporučené příspěvky

Nemá někdo problémy s připojením v severních Čechách? Konkrétně tady (Louny) to už od středy jede naprosto tragicky. Teď v noci jsem na 50 kbps (tarif 10M), přes den neměřitelně pomalé. Kontroloval jsem jak modem, tak router, dokonce i kabely a všechna tři PC a určitě není problém u mě. Na čtvrteční mail UPC neodpovědělo. Tři dny už snad nemůžou být způsobeny nějakým umělcem, co překopne kabel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemá někdo problémy s připojením v severních Čechách? Konkrétně tady (Louny) to už od středy jede naprosto tragicky. Teď v noci jsem na 50 kbps (tarif 10M), přes den neměřitelně pomalé. Kontroloval jsem jak modem, tak router, dokonce i kabely a všechna tři PC a určitě není problém u mě. Na čtvrteční mail UPC neodpovědělo. Tři dny už snad nemůžou být způsobeny nějakým umělcem, co překopne kabel.

¨Tady snad už zbývá zavolat a upozornit na sebe. So + Ne od 10 do 18h je KC vprovozu :)

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady v Lounech stále žádná změna, možná to kapku zrychlilo, ale pořád bída bídoucí. Trochu pomáhá jen Opera Turbo. Podle infolinky mou stížnost evidují, jen na ni asi zapomněli odpovědět, ale to mě ani tak neštve, horší je ta rychlost. Prý je vše v pořádku, což při zpomalení počítající se na stonásobky garantované i maximální rychlosti zní dost nevěrohodně.

 

Jeden paradox - tohle fórum se načítá viditelně rychleji než cokoli jiného (myslím podobné stránky bez velké grafiky).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady v Lounech stále žádná změna, možná to kapku zrychlilo, ale pořád bída bídoucí. Trochu pomáhá jen Opera Turbo. Podle infolinky mou stížnost evidují, jen na ni asi zapomněli odpovědět, ale to mě ani tak neštve, horší je ta rychlost. Prý je vše v pořádku, což při zpomalení počítající se na stonásobky garantované i maximální rychlosti zní dost nevěrohodně.

 

Jeden paradox - tohle fórum se načítá viditelně rychleji než cokoli jiného (myslím podobné stránky bez velké grafiky).

 

Nejsi sám, taky už se tak týden potácím s internetem s rychlostí pod 100 Kbps..

Ve čtvrtek se na mě upc s telefonátem vysralo.. V pátek po druhym telefonátu sem si domluvil technika, přijel. Vyměnil modem, krabici ve zdi, modem asi 15hodin bootoval upgrade a potom, to samý, rychlost stejná jako předtim.. V pondělí tam volám znovu, technik řikal že to je asi neseřízená optika v rozvodný skříni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Tak uz nevim co si mam o tom myslet po cca 2 tydnech jede zase net jak snek, mel bych mit 10MB down, a mam tak 200-1024 popripade cca 4000 aleto je tak max, je na tom nekdo stejne z okoli Ujezdu nad lesy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem myslel že v tom jsem sám.. Místo 10M mám cca 300kbit - 1Mbit - z podpory psali, že linka je OK, ale dost o tom pochybuju, protože to zlobí na všech PC, a i když vedu internet přímo do jednoho PC z modemu (mimo router) není to o nic lepší..

 

Kralupy nad Vltavou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...