Přejít na obsah

Příjem signálu


Návštěvník Vánek

Doporučené příspěvky

Návštěvník Vánek

Ahoj. Dnes jsem si pořídil UPC (satelit) a nemůžu chytit jakýkoliv signál... Co mám dělat? Kolik stojí, když mi to naladí někdo od vás z firmy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník Sparťan

Mám dotaz co se týká signálu satelitní televize UPC Direct. Minulý týden ze soboty na neděli se mi najednou úplně ztratil signál UPC Direct. Protože jsem v neděli dopoledne do paraboly nechtěně drbnul, ale jen minimálně, myslel jsem, že jsem tím pádem signál vyhodil já. Bohužel se mi už nepodařilo znovu signál nalézt, takže jsem musel zavolat technika z firmy, který mi dnes parabolu nastavil. Dnes je ale parabola nastavená úplně jiným směrem, než byla do této doby. Nevíte někdo čím by to mohlo být? Nezměnilo UPC signál? Když pominu fakt, že jsem musel zaplatit celých 900,- Kč za ani ne půl hodiny práce technika, není mi pořád jasné, proč se najednou signál ztratil, nevěřím tomu, že jsem to zavinil já protože z mé strany došlo pouze k nepatrnému bouchnutí hlavou do paraboly, určitě jsem jí neotočil o takový kus, kam ji dnes musel otočit technik aby zase signál chytil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...