Přejít na obsah

Maximální počet přijímačů DVB-C od UPC?


Návštěvník OndrejB

Doporučené příspěvky

Návštěvník OndrejB

Dobrý den UPCzóňáci,

 

rozhodli jsme se doma přejít na DVB-C od UPC, ale pořád nějak nemáme jasno. Dostaneme prý (díky akci) zapůjčený "zdarma" druhý STB (poté ale dáma mluvila něco o "dvoutunerovém" zařízení). No, a pořád mi nejde do hlavy, kolik samostatných TV jsme schopni připojit (vyčetl jsem zde, že max. zapůjčí 2 STB + 3 karty).

 

Pokud bych tedy chtěl 3.TV, mohl bych využít té třetí karty a použít ji ve vlastním (buď PCI karta nebo vlastní STB, které zde jsou doporučené k zakoupení) zařízení?

 

Díky moc za odpovědi, já to tu totiž moc nechápu :oops:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Přesně tak, UPC ti zapůjčí max. 2 set-top-boxy se 2 kartami. Pokud chceš ještě 3. TV, tak si musíš na e-shopu www.dvb-c-shop.cz zakoupit CA modul, ke kterému ti přibalí i 3. kartu. Tento CA modul s kartou potom můžeš dát do televize s DVB-C tunerem a CI slotem nebo do DVB-C set-top-boxu s CI slotem. Takže celkem na jednu smlouvu můžeš na digitál zapojit 3 televize. Další televize (4., 5., ...) můžeš už zapojit jen na analog.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Tak já nevím, třeba to teď změnili. Ale někde zde na fóru jsem už četl, že ti půjčí max. 2 STB, ale celkem max. 3 karty. Tzn., pokud máš od nich pronajatý 2 STB, tak už si můžeš dokoupit jen jeden modul a máš tedy celkem 3 karty. Prostě maximum by měly být jen 3 Conax karty. Je jedno v jaké kombinaci, můžeš mít třeba celkem 3 moduly, ale nesmíš mít od nich žádný STB pronajatý. Snad to tak je pořád, jestli ne, tak se omlouvám za šířený fám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Tak jsem to nenašel zde na fóru, ale přímo na e-shopu Licy, cituji:

 

"Od: Petr Hejduk (2009-03-09 13:34:06)

Dobrý den, na jednu smlouvu od UPC můžete využívat až 3 Smart karty."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...